737
737 - Gent Dampoort B3 Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Zelzate Busstation Perron 9 | 07:21 |
Zelzate Chalmetlaan | 07:22 |
Zelzate Verbroederingslaan | 07:23 |
Zelzate Verbindingsstraat | 07:24 |
Wachtebeke Kloosterbos | 07:28 |
Wachtebeke Gebr. Naudtslaan | 07:31 |
Wachtebeke Petunialaan | 07:32 |
Wachtebeke Azalealaan | 07:34 |
Wachtebeke Centrum | 07:35 |
Wachtebeke Sint-Laurens | 07:36 |
Wachtebeke Warande (Pottershoek) | 07:37 |
Wachtebeke Verbeuldenstraat | 07:39 |
Sint-Kruis-Winkel Kapelledreef | 07:42 |
Sint-Kruis-Winkel Kerk | 07:44 |
Sint-Kruis-Winkel De Baetsplaats | 07:46 |
Desteldonk Kerk | 07:50 |
Desteldonk Koemeersstraat | 07:51 |
Desteldonk Mispelstraat | 07:53 |
Desteldonk Moleneinde | 07:54 |
Desteldonk Oudemolenstraat | 07:55 |
Oostakker Nokerstraat | 07:58 |
Oostakker Eversdonk | 08:00 |
Oostakker Wittewalle | 08:02 |
Oostakker Paelinckstraat | 08:04 |
Oostakker Molzelestraat | 08:05 |
Oostakker Kerkhof | 08:06 |
Oostakker Dorp | 08:08 |
Oostakker Wulverdam | 08:09 |
Oostakker Drieselstraat | 08:10 |
Oostakker Meerhoutstraat | 08:12 |
Oostakker Sint-Arnoutstraat | 08:13 |
Oostakker Hellegat | 08:14 |
Oostakker Edugo (Krijtekerkweg) | 08:16 |
Oostakker Onze Lieve Vrouwstraat | 08:18 |
Oostakker Slotendries | 08:19 |
Oostakker Sint-Bernadettestraat | 08:20 |
Gent Bernadette Kerk | 08:21 |
Gent La Sapinière | 08:23 |
Sint-Amandsberg Visitatiestraat | 08:24 |
Sint-Amandsberg Grondwetlaan | 08:25 |
Sint-Amandsberg Dienstencentrum | 08:27 |
Sint-Amandsberg Halvemaanstraat | 08:28 |
Gent Dampoort B3 | 08:30 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Zelzate Busstation Perron 9 | 07:21 | - |
Zelzate Chalmetlaan | 07:22 | - |
Zelzate Verbroederingslaan | 07:23 | - |
Zelzate Verbindingsstraat | 07:24 | - |
Wachtebeke Kloosterbos | 07:28 | - |
Wachtebeke Gebr. Naudtslaan | 07:31 | - |
Wachtebeke Petunialaan | 07:32 | - |
Wachtebeke Azalealaan | 07:34 | - |
Wachtebeke Centrum | 07:35 | - |
Wachtebeke Sint-Laurens | 07:36 | - |
Wachtebeke Warande (Pottershoek) | 07:37 | - |
Wachtebeke Verbeuldenstraat | 07:39 | - |
Sint-Kruis-Winkel Kapelledreef | 07:42 | - |
Sint-Kruis-Winkel Kerk | 07:44 | - |
Sint-Kruis-Winkel De Baetsplaats | 07:46 | - |
Desteldonk Kerk | 07:50 | - |
Desteldonk Koemeersstraat | 07:51 | - |
Desteldonk Mispelstraat | 07:53 | - |
Desteldonk Moleneinde | 07:54 | - |
Desteldonk Oudemolenstraat | 07:55 | - |
Oostakker Nokerstraat | 07:58 | - |
Oostakker Eversdonk | 08:00 | - |
Oostakker Wittewalle | 08:02 | - |
Oostakker Paelinckstraat | 08:04 | - |
Oostakker Molzelestraat | 08:05 | - |
Oostakker Kerkhof | 08:06 | - |
Oostakker Dorp | 08:08 | - |
Oostakker Wulverdam | 08:09 | - |
Oostakker Drieselstraat | 08:10 | - |
Oostakker Meerhoutstraat | 08:12 | - |
Oostakker Sint-Arnoutstraat | 08:13 | - |
Oostakker Hellegat | 08:14 | - |
Oostakker Edugo (Krijtekerkweg) | 08:16 | 15:55 |
Oostakker Onze Lieve Vrouwstraat | 08:18 | 15:57 |
Oostakker Slotendries | 08:19 | 15:58 |
Oostakker Sint-Bernadettestraat | 08:20 | 15:59 |
Gent Bernadette Kerk | 08:21 | 16:00 |
Gent La Sapinière | 08:23 | 16:01 |
Sint-Amandsberg Visitatiestraat | 08:24 | 16:03 |
Sint-Amandsberg Grondwetlaan | 08:25 | 16:04 |
Sint-Amandsberg Dienstencentrum | 08:27 | 16:06 |
Sint-Amandsberg Halvemaanstraat | 08:28 | 16:07 |
Gent Dampoort B3 | 08:30 | 16:09 |
De Lijn Bus dienstregeling - 737 (Gent Dampoort B3)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 737, Gent Dampoort B3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Zelzate Busstation Perron 9 station naar Gent Dampoort B3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.