741
741 - Gent Dampoort B3 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Lokeren Station Perron 4 | 07:11 | 16:14 |
Lokeren Groendreef | 07:12 | 16:15 |
Lokeren Veerstraat | 07:15 | 16:18 |
Lokeren Papestraat | 07:17 | 16:20 |
Lokeren Haneweestraat | 07:19 | 16:22 |
Eksaarde Doorslaardam | 07:21 | 16:24 |
Eksaarde Doorslaar Veldeken | 07:23 | 16:26 |
Eksaarde Doorslaar Kerk | 07:24 | 16:27 |
Eksaarde Doorslaardorp | 07:25 | 16:28 |
Eksaarde Calaigne | 07:27 | 16:30 |
Eksaarde Rechtstraat/Calaigne | 07:29 | 16:32 |
Eksaarde Rechtstraat | 07:30 | 16:33 |
Eksaarde Stenenbrug | 07:32 | 16:35 |
Eksaarde Hoekstraat | 07:34 | 16:37 |
Zaffelare Oude Veldstraat | 07:36 | 16:39 |
Zaffelare Persijzerstraat | 07:38 | 16:41 |
Zaffelare Bosdam | 07:40 | 16:43 |
Zaffelare Kluizestraat | 07:41 | 16:44 |
Zaffelare Kerk | 07:43 | 16:46 |
Zaffelare Molenstraat | 07:45 | 16:48 |
Zaffelare Nerenhoek | 07:47 | 16:50 |
Zaffelare Rechtstraat | 07:49 | 16:52 |
Zaffelare Kapiteinstraat | 07:50 | 16:53 |
Zaffelare Verleydonckstraat | 07:53 | 16:56 |
Lochristi Hijfte Kerk | 07:55 | 16:58 |
Lochristi Doornzelestraat | 07:57 | 17:00 |
Oostakker Nokerstraat | 07:59 | 17:02 |
Oostakker Eversdonk | 08:01 | 17:04 |
Oostakker Wittewalle | 08:03 | 17:06 |
Oostakker Paelinckstraat | 08:05 | 17:08 |
Oostakker Molzelestraat | 08:06 | 17:09 |
Oostakker Kerkhof | 08:07 | 17:10 |
Oostakker Dorp | 08:09 | 17:12 |
Oostakker Wulverdam | 08:10 | 17:13 |
Oostakker Drieselstraat | 08:11 | 17:14 |
Oostakker Meerhoutstraat | 08:13 | 17:16 |
Oostakker Sint-Arnoutstraat | 08:14 | 17:17 |
Oostakker Hellegat | 08:15 | 17:18 |
Oostakker Edugo (Krijtekerkweg) | 08:17 | 17:20 |
Oostakker Onze Lieve Vrouwstraat | 08:19 | 17:22 |
Oostakker Slotendries | 08:20 | 17:23 |
Oostakker Sint-Bernadettestraat | 08:21 | 17:24 |
Gent Bernadette Kerk | 08:22 | 17:25 |
Gent La Sapinière | 08:24 | 17:27 |
Sint-Amandsberg Visitatiestraat | 08:25 | 17:28 |
Sint-Amandsberg Grondwetlaan | 08:26 | 17:29 |
Sint-Amandsberg Dienstencentrum | 08:28 | 17:31 |
Sint-Amandsberg Halvemaanstraat | 08:29 | 17:32 |
Gent Dampoort B3 | 08:31 | 17:34 |
De Lijn Bus dienstregeling - 741 (Gent Dampoort B3)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 741, Gent Dampoort B3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Lokeren Station Perron 4 station naar Gent Dampoort B3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling. We werken het schema van 741, van Lokeren naar Gent, dagelijks om 12 uur 's nachts.