748 - Sourbrodt Gare→Waimes Athénée Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Sourbrodt Gare | 07:57 |
Sourbrodt Maison Krings | 07:58 |
Sourbrodt Eglise | 07:58 |
Sourbrodt Boulangerie Toussaint | 07:59 |
Sourbrodt Monument Pietkain | 08:00 |
Ovifat Vieux Hêtre | 08:01 |
Ovifat Eglise | 08:02 |
Ovifat Route De Cheneux | 08:03 |
Ovifat Maison 48 | 08:03 |
Ovifat Maison 62 | 08:04 |
Robertville Route du Barrage | 08:05 |
Robertville Centre | 08:06 |
Robertville Pont De Haelen | 08:08 |
Robertville Route De Champagne | 08:09 |
Robertville Bruyères | 08:10 |
Robertville Monsoru | 08:11 |
Robertville Geuzaine | 08:12 |
Waimes Cimetière | 08:13 |
Waimes Route De Libomont | 08:14 |
Waimes Place Communale | 08:15 |
Waimes Athénée | 08:17 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 748 (Sourbrodt Gare→Waimes Athénée)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 748, Sourbrodt Gare→Waimes Athénée, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sourbrodt Gare station naar Waimes Athénée station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.
748 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 748 - Sankt Vith An Den Linden→Waimes Gare
- Dienstregeling van 748 - Waimes Gare→Sourbrodt Gare
- Dienstregeling van 748 - Waimes Gare→Sankt Vith Maria Goretti
- Dienstregeling van 748 - Waimes Athénée→Sourbrodt Gare
- Dienstregeling van 748 - Waimes Gare→Sankt Vith An Den Linden
- Dienstregeling van 748 - Sourbrodt Gare→Waimes Gare