76
76 - Wachtebeke Centrum Schema
zondag en maandag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
De Pinte Groenpark | 07:11 |
De Pinte Kerkplein | 07:11 |
De Pinte Europaplein | 07:12 |
De Pinte Begonialaan | 07:14 |
De Pinte Scheldeveldestraat | 07:15 |
De Pinte Florastraat | 07:17 |
De Pinte Keistraat | 07:19 |
Sint-Denijs-Westrem Drie Sleutels | 07:21 |
Sint-Denijs-Westrem Dorp | 07:22 |
Sint-Denijs-Westrem Soenenspark | 07:23 |
Sint-Denijs-Westrem Rubenslaan | 07:25 |
Gent Bovenhove | 07:27 |
Sint-Denijs-Westrem P+R Flanders Expo | 07:28 |
Gent M. Middelares - Maalte | 07:29 |
Gent Maaltebruggestraat | 07:31 |
Gent Sterre (Kortrijksesteenweg) | 07:32 |
Gent Flamingostraat | 07:33 |
Gent Tuinwijklaan | 07:34 |
Gent Sint-Pietersstation Perron 16 | 07:36 |
Gent Parkplein | 07:38 |
Gent Fortlaan | 07:38 |
Gent Ledeganckstraat | 07:39 |
Gent Heuvelpoort | 07:40 |
Gent Terplatenbrug | 07:42 |
Gent Leeuwstraat | 07:42 |
Gent Muinklaan | 07:43 |
Gent Vijfwindgatenstraat | 07:44 |
Gent Zuid Perron 3 | 07:45 |
Gent Tweebruggenstraat | 07:46 |
Gent Eendrachtstraat | 07:48 |
Gent Dampoort A2 | 07:49 |
Sint-Amandsberg Halvemaanstraat | 07:51 |
Sint-Amandsberg Dienstencentrum | 07:52 |
Sint-Amandsberg Grondwetlaan | 07:54 |
Sint-Amandsberg Zavelput | 07:56 |
Sint-Amandsberg Everstraat | 07:57 |
Sint-Amandsberg Carelshof | 07:58 |
Sint-Amandsberg Oudebareelstraat | 08:00 |
Sint-Amandsberg P+R Oostakker | 08:01 |
Sint-Amandsberg Achtenkouterstraat | 08:02 |
Oostakker Teirlinckstraat | 08:03 |
Oostakker Eisenhowerlaan | 08:05 |
Lochristi Sparrenlaan | 08:07 |
Lochristi Doornikstraat | 08:09 |
Lochristi Lichtelarestraat | 08:10 |
Lochristi Azalealaan | 08:11 |
Lochristi Stationsstraat | 08:13 |
Lochristi Schoolstraat | 08:14 |
Lochristi Kerk | 08:15 |
Lochristi Bosdreef | 08:16 |
Lochristi Dorp-Oost | 08:18 |
Lochristi Dorpsstraat | 08:19 |
Zaffelare Verleydonckstraat | 08:22 |
Zaffelare Kapiteinstraat | 08:24 |
Zaffelare Rechtstraat | 08:26 |
Zaffelare Nerenhoek | 08:28 |
Zaffelare Molenstraat | 08:30 |
Zaffelare Kerk | 08:32 |
Zaffelare Kluizestraat | 08:33 |
Wachtebeke Craenendam | 08:37 |
Wachtebeke Overledebrug | 08:40 |
Wachtebeke Centrum | 08:42 |
De Lijn Bus dienstregeling - 76 (Wachtebeke Centrum)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 76, Wachtebeke Centrum, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van De Pinte Groenpark station naar Wachtebeke Centrum station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.
76 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 76 - Gent Zuid Perron 3
- Dienstregeling van 76 - Gent Sint-Pietersstation Perron 5
- Dienstregeling van 76 - Wachtebeke Warande (Merelstraat)
- Dienstregeling van 76 - Gent Zuid Perron 4
- Dienstregeling van 76 - Zwijnaarde Bollebergen
- Dienstregeling van 76 - Gent Sint-Pietersstation Perron 15
- Dienstregeling van 76 - De Pinte Groenpark
- Dienstregeling van 76 - Gent Dampoort A2
- Dienstregeling van 76 - Sint-Denijs-Westrem Dorp
- Dienstregeling van 76 - Lochristi Pauwstraat