77
77 - Nivelles Grand Place→Nivelles Allée Des Primevères Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Nivelles Grand Place | 08:25 |
Nivelles Faubourg De Charleroi | 08:26 |
Nivelles Gendarmerie | 08:27 |
Nivelles Chemin De Stoisy | 08:28 |
Nivelles Rue De Zéphyr | 08:28 |
Nivelles Place De L'Euros | 08:29 |
Nivelles Vert Chemin | 08:30 |
Nivelles Fief De Rognon | 08:31 |
Nivelles Athénée | 08:32 |
Nivelles Aiglon | 08:33 |
Nivelles Avenue du Centenaire | 08:34 |
Nivelles Val Riant | 08:34 |
Nivelles Cité Maillebotte | 08:35 |
Nivelles Rue Willame | 08:37 |
Nivelles Quatre Colonnes | 08:38 |
Nivelles Rue du Chêne | 08:39 |
Nivelles Square Des Nations-Unies | 08:40 |
Nivelles Allée Des Roses | 08:40 |
Nivelles Vieux Chemin De Wavre | 08:41 |
Nivelles Allée Des Primevères | 08:42 |
TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling - 77 (Nivelles Grand Place→Nivelles Allée Des Primevères)
De TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling voor de route 77, Nivelles Grand Place→Nivelles Allée Des Primevères, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Nivelles Grand Place station naar Nivelles Allée Des Primevères station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling.
77 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 77 - Nivelles Grand Place→Nivelles Gare - Quai 1
- Dienstregeling van 77 - Nivelles Shopping→Nivelles Allée Des Primevères
- Dienstregeling van 77 - Nivelles Shopping→Baulers Eglise
- Dienstregeling van 77 - Nivelles Grand Place→Nivelles Rue Willame
- Dienstregeling van 77 - Nivelles Rue Willame→Nivelles Grand Place
- Dienstregeling van 77 - Baulers Eglise→Nivelles Collège (Rue De Mons)
- Dienstregeling van 77 - Nivelles Allée Des Primevères→Nivelles Shopping