8 - Tournai Sncb→Bon-Secours Basilique Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Tournai Sncb | 06:55 | 09:30 | 15:14 | 16:21 |
Tournai Boulevard Des Nerviens | 06:57 | 09:32 | 15:16 | 16:23 |
Tournai Ecole du Château | 06:58 | 09:33 | 15:17 | 16:24 |
Tournai Rue Royale | 07:01 | 09:36 | 15:20 | 16:27 |
Tournai Saint-Brice | 07:02 | 09:37 | 15:21 | 16:28 |
Tournai Dôme | 07:02 | 09:37 | 15:21 | 16:28 |
Tournai Hospice | 07:02 | 09:37 | 15:21 | 16:28 |
Tournai Prison | 07:03 | 09:38 | 15:22 | 16:29 |
Tournai Dorcas | 07:04 | 09:39 | 15:23 | 16:30 |
Tournai Bastions Marvis | 07:05 | 09:40 | 15:24 | 16:31 |
Tournai 7 Fontaines | 07:07 | 09:42 | 15:26 | 16:33 |
Tournai Aqua-Tournai | 07:10 | 09:45 | 15:29 | 16:36 |
Tournai Rue De L'Orient | 07:11 | 09:46 | 15:30 | 16:37 |
Tournai Red Star | 07:14 | 09:49 | 15:33 | 16:40 |
Tournai L' Orient | 07:16 | 09:51 | 15:35 | 16:42 |
Gaurain Crampon | 07:17 | 09:52 | 15:36 | 16:43 |
Gaurain Providence | 07:17 | 09:52 | 15:36 | 16:43 |
Gaurain Café Ermitage | 07:17 | 09:52 | 15:36 | 16:43 |
Gaurain Tonton | 07:18 | 09:53 | 15:37 | 16:44 |
Gaurain Coiffeur | 07:19 | 09:54 | 15:38 | 16:45 |
Gaurain Ramecroix Eglise | 07:20 | 09:55 | 15:39 | 16:46 |
Gaurain R.U.S.T.A. | 07:21 | 09:56 | 15:40 | 16:47 |
Gaurain Les Wiots | 07:22 | 09:56 | 15:40 | 16:47 |
Gaurain La Fontaine | 07:22 | 09:57 | 15:41 | 16:48 |
Gaurain Boule du Centre | - | 09:58 | 15:42 | 16:49 |
Gaurain Résidence Defaux | - | 09:59 | 15:43 | 16:50 |
Gaurain La Louvière N°93 | - | 09:59 | 15:43 | 16:50 |
Gaurain Place St Pierre | - | 09:59 | 15:43 | 16:51 |
Gaurain Boule du Centre | - | 10:00 | 15:44 | 16:51 |
Gaurain Place | - | - | - | 16:52 |
Gaurain Serrurier | - | - | - | 16:52 |
Gaurain Route Industrielle | - | - | - | 16:53 |
Gaurain Brasserie | - | - | - | 16:54 |
Gaurain Gendarmerie | - | - | - | 16:55 |
Gaurain La Baraka | - | - | - | 16:56 |
Gaurain Chaussée De Bruxelles | - | - | - | 16:56 |
Gaurain Ferme Graux | - | - | - | 16:56 |
Gaurain Hameau | - | - | - | 16:58 |
Gaurain Marais De Wirie | - | - | - | 16:59 |
Gaurain Brasserie | - | - | - | 17:00 |
Gaurain Route Industrielle | - | - | - | 17:00 |
Gaurain Serrurier | - | - | - | 17:01 |
Gaurain Place | - | - | - | 17:02 |
Gaurain Cimetière | 07:22 | 10:01 | 15:45 | 17:03 |
Fontenoy Maréchal De Saxe | 07:26 | 10:04 | 15:48 | 17:06 |
Fontenoy Eglise | 07:26 | 10:04 | 15:48 | 17:06 |
Fontenoy Boulet | 07:28 | 10:06 | 15:50 | 17:08 |
Vezon Monument | 07:29 | 10:07 | 15:51 | 17:09 |
Vezon Eglise | 07:30 | 10:08 | 15:52 | 17:10 |
Vezon Muche | 07:31 | 10:09 | 15:53 | 17:11 |
Vezon Station Vicinale | 07:32 | 10:10 | 15:54 | 17:12 |
Vezon Bertincroix | 07:33 | 10:11 | 15:55 | 17:13 |
Wasmes-Audemez-Briffoeil Pont Jean Dieu | 07:34 | 10:12 | 15:56 | 17:14 |
Wasmes-Audemez-Briffoeil Eglise | 07:36 | 10:14 | 15:58 | 17:16 |
Wasmes-Audemez-Briffoeil Briffoeil | 07:38 | 10:16 | 16:00 | 17:18 |
Baugnies Route De Mons | 07:41 | 10:19 | 16:03 | 17:21 |
Baugnies Ferme Debode | 07:42 | 10:20 | 16:04 | 17:22 |
Braffe Château | 07:44 | 10:22 | 16:06 | 17:24 |
Braffe Rue du Quesnoy | 07:45 | 10:23 | 16:07 | 17:25 |
Braffe Calvaire | 07:46 | 10:24 | 16:08 | 17:26 |
Braffe Eglise | 07:47 | 10:25 | 16:09 | 17:27 |
Braffe Carrefour | 07:48 | 10:26 | 16:10 | 17:28 |
Bury Bon Pasteur | 07:50 | 10:28 | 16:12 | 17:30 |
Bury Eglise | 07:51 | 10:29 | 16:13 | 17:31 |
Roucourt Brasserie | 07:53 | 10:31 | 16:15 | 17:33 |
Roucourt Place Boël | 07:54 | 10:32 | 16:16 | 17:34 |
Peruwelz Gadrouillet | 07:56 | 10:34 | 16:18 | 17:36 |
Peruwelz Verte Louche | 07:57 | 10:35 | 16:19 | 17:37 |
Peruwelz Ponsart | 07:57 | 10:35 | 16:19 | 17:37 |
Peruwelz Sncb - Quai C | 07:58 | 10:41 | 16:20 | 17:38 |
Peruwelz Place | 08:00 | 10:43 | 16:22 | 17:40 |
Peruwelz Eglise | 08:01 | 10:44 | 16:23 | 17:41 |
Peruwelz Institut Technique | 08:02 | 10:45 | 16:24 | 17:42 |
Peruwelz N° 100 | 08:03 | 10:46 | 16:25 | 17:43 |
Bon-Secours Basilique | 08:04 | 10:47 | 16:26 | - |
TEC Hainaut bus dienstregeling - 8 (Tournai Sncb→Bon-Secours Basilique)
De TEC Hainaut bus dienstregeling voor de route 8, Tournai Sncb→Bon-Secours Basilique, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Tournai Sncb station naar Bon-Secours Basilique station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling. We werken het schema van 8, van Tournai naar Péruwelz, dagelijks om 12 uur 's nachts.
8 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 8 - Tournai Sncb→Vezon Station Vicinale
- Dienstregeling van 8 - Gaurain Ferme Graux→Tournai Sncb
- Dienstregeling van 8 - Tournai Sncb→Gaurain Ferme Graux
- Dienstregeling van 8 - Tournai Sncb→Baugnies Route De Mons
- Dienstregeling van 8 - Bon-Secours Basilique→Tournai Sncb
- Dienstregeling van 8 - Tournai Sncb→Gaurain Brasserie
- Dienstregeling van 8 - Gaurain Place→Tournai Sncb
- Dienstregeling van 8 - Bury Eglise→Tournai Sncb