801
801 - Roeselare Station Perron 6 Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Tielt Station Perron 5 | - | 12:36 | 17:30 |
Tielt Vierhoek | - | 12:37 | 17:31 |
Tielt Polenplein | - | 12:38 | 17:33 |
Tielt Keidam | - | 12:39 | 17:34 |
Pittem Hoge | - | 12:41 | 17:37 |
Pittem Blotingstraat | - | 12:43 | 17:39 |
Pittem Wandeling | - | 12:46 | 17:42 |
Pittem Oostwijk | - | 12:48 | 17:44 |
Pittem Sporthal | - | 12:49 | 17:46 |
Egem Dorp | - | 12:52 | 17:49 |
Egem Kruiske | - | 12:54 | 17:52 |
Egem Kapel | - | 12:56 | 17:54 |
Pittem Hurselhoek | - | 12:58 | 17:56 |
Pittem Kruiskalsijde | - | 13:00 | 17:58 |
Koolskamp Oude Ardooisestraat | - | 13:02 | 18:02 |
Ardooie Biekorfstraat | - | 13:05 | 18:04 |
Ardooie Berlingmolenstraat | - | 13:07 | 18:07 |
Ardooie Kerk | - | 13:08 | 18:08 |
Ardooie Bibliotheek | - | 13:09 | 18:10 |
Ardooie Motestraat | - | 13:10 | 18:11 |
Ardooie Roeselaarsestraat | - | 13:12 | 18:14 |
Ardooie De Tassche | 07:52 | 13:15 | 18:16 |
Roeselare Populierstraat | 07:54 | 13:17 | 18:19 |
Roeselare Batavialaan | 07:56 | 13:19 | 18:21 |
Roeselare Gentpoort | 07:58 | 13:20 | 18:23 |
Roeselare Station Perron 6 | 07:59 | 13:21 | 18:24 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Tielt Station Perron 5 | - | 16:40 | 17:30 |
Tielt Vierhoek | - | 16:41 | 17:31 |
Tielt Polenplein | - | 16:43 | 17:33 |
Tielt Keidam | - | 16:44 | 17:34 |
Pittem Hoge | - | 16:47 | 17:37 |
Pittem Blotingstraat | - | 16:49 | 17:39 |
Pittem Wandeling | - | 16:52 | 17:42 |
Pittem Oostwijk | - | 16:54 | 17:44 |
Pittem Sporthal | - | 16:56 | 17:46 |
Egem Dorp | - | 16:59 | 17:49 |
Egem Kruiske | - | 17:02 | 17:52 |
Egem Kapel | - | 17:04 | 17:54 |
Pittem Hurselhoek | - | 17:06 | 17:56 |
Pittem Kruiskalsijde | - | 17:08 | 17:58 |
Koolskamp Oude Ardooisestraat | - | 17:12 | 18:02 |
Ardooie Biekorfstraat | - | 17:14 | 18:04 |
Ardooie Berlingmolenstraat | - | 17:17 | 18:07 |
Ardooie Kerk | - | 17:18 | 18:08 |
Ardooie Bibliotheek | - | 17:20 | 18:10 |
Ardooie Motestraat | - | 17:21 | 18:11 |
Ardooie Roeselaarsestraat | - | 17:24 | 18:14 |
Ardooie De Tassche | 07:52 | 17:26 | 18:16 |
Roeselare Populierstraat | 07:54 | 17:29 | 18:19 |
Roeselare Batavialaan | 07:56 | 17:31 | 18:21 |
Roeselare Gentpoort | 07:58 | 17:33 | 18:23 |
Roeselare Station Perron 6 | 07:59 | 17:34 | 18:24 |
De Lijn Bus dienstregeling - 801 (Roeselare Station Perron 6)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 801, Roeselare Station Perron 6, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Tielt Station Perron 5 station naar Roeselare Station Perron 6 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling. We werken het schema van 801, van Tielt naar Roeselare, dagelijks om 12 uur 's nachts.