85
85 - Maurage Cité Marie-José→La Louviere Gendarmerie Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Maurage Cité Marie-José | 07:05 |
Maurage Rue De Bray | 07:07 |
Maurage Place | 07:08 |
Maurage Rue De Vaux | 07:10 |
Maurage Champ Perdu | 07:12 |
Maurage Rue Des Braicheux | 07:14 |
Maurage Rue Des Garennes | 07:18 |
Maurage Reine Astrid | 07:19 |
Maurage Ste Anne | 07:20 |
Strepy-Bracquegnies Place De Strépy | 07:22 |
Strepy-Bracquegnies Puits Saint-Julien | 07:23 |
Strepy-Bracquegnies Rue Coffé | 07:25 |
Strepy-Bracquegnies Sncb | 07:26 |
Strepy-Bracquegnies Borain | 07:27 |
Strepy-Bracquegnies Route De Thieu | 07:29 |
Houdeng-Aimeries Rue Neuve | 07:31 |
Houdeng-Aimeries Jobrette | 07:32 |
Houdeng-Aimeries Rue Monoyer | 07:33 |
Houdeng-Aimeries Coron Grand'Peine | 07:35 |
Houdeng-Aimeries Bastogne | 07:36 |
Houdeng-Aimeries Fonderie | 07:38 |
Houdeng-Aimeries Tombelle | 07:39 |
Houdeng-Goegnies Rue Houtart | 07:40 |
Houdeng-Goegnies Couturelle | 07:41 |
Houdeng-Goegnies Ancienne Gare | 07:42 |
Houdeng-Goegnies Ascenseur | 07:43 |
La Louviere Dépôt Tec | 07:45 |
La Louviere O.N.E.M | 07:46 |
La Louviere Carrefour du Gazomètre | 07:47 |
La Louviere Place Mansart | 07:49 |
La Louviere Rue du Parc | 07:51 |
La Louviere Gendarmerie | 07:53 |
TEC Hainaut Bus dienstregeling - 85 (Maurage Cité Marie-José→La Louviere Gendarmerie)
De TEC Hainaut Bus dienstregeling voor de route 85, Maurage Cité Marie-José→La Louviere Gendarmerie, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Maurage Cité Marie-José station naar La Louviere Gendarmerie station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling.