87
87 - Maldegem Station Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Deinze Station Perron 3 | - | 08:58 | 11:09 | 13:58 | 16:09 | 18:41 |
Deinze Gezellelaan | - | 08:59 | 11:10 | 13:59 | 16:10 | 18:42 |
Deinze Gentpoortstraat Grammat | - | 09:00 | 11:11 | 14:00 | 16:11 | 18:43 |
Deinze Kerkhof | - | 09:01 | 11:12 | 14:01 | 16:12 | 18:44 |
Deinze Biesbulck | - | 09:04 | 11:14 | 14:03 | 16:15 | 18:47 |
Deinze Klepkouterstraat | - | 09:05 | 11:15 | 14:04 | 16:16 | 18:48 |
Zeveren Kaleshoek | - | 09:07 | 11:16 | 14:05 | 16:18 | 18:50 |
Zeveren Dorp | - | 09:09 | 11:18 | 14:07 | 16:20 | 18:52 |
Zeveren Velderlos | - | 09:11 | 11:20 | 14:09 | 16:22 | 18:54 |
Zeveren Kauwestraat | - | 09:13 | 11:21 | 14:10 | 16:24 | 18:56 |
Vinkt Dorp | - | 09:15 | 11:23 | 14:12 | 16:26 | 18:58 |
Vinkt Weverstraat | - | 09:17 | 11:25 | 14:14 | 16:28 | 19:00 |
Vinkt Beekkant | - | 09:20 | 11:27 | 14:16 | 16:31 | 19:03 |
Lotenhulle Heirstraat | - | 09:22 | 11:29 | 14:18 | 16:33 | 19:05 |
Lotenhulle Lentakkerstraat | - | 09:24 | 11:30 | 14:19 | 16:35 | 19:07 |
Lotenhulle Lomolenstraat | - | 09:27 | 11:33 | 14:22 | 16:38 | 19:10 |
Lotenhulle Guldensporenplein | - | 09:28 | 11:34 | 14:23 | 16:39 | 19:11 |
Lotenhulle Pittemstraat | - | 09:30 | 11:35 | 14:24 | 16:41 | 19:13 |
Lotenhulle Prinsenstraat | - | 09:31 | 11:37 | 14:26 | 16:42 | 19:14 |
Lotenhulle Lobulckstraat | - | 09:32 | 11:37 | 14:26 | 16:43 | 19:15 |
Aalter Ganzeplas | - | 09:35 | 11:40 | 14:29 | 16:46 | 19:18 |
Aalter Beukenpark | - | 09:37 | 11:41 | 14:30 | 16:48 | 19:20 |
Aalter Kerkem | 07:05 | 09:39 | 11:43 | 14:32 | 16:50 | 19:22 |
Aalter Veilige Have | 07:05 | 09:40 | 11:44 | 14:33 | 16:51 | 19:23 |
Aalter Centrum | 07:07 | 09:42 | 11:45 | 14:34 | 16:53 | 19:25 |
Aalter Molenstraat | 07:09 | 09:43 | 11:46 | 14:35 | 16:54 | 19:26 |
Aalter Station Perron 2 | 07:10 | 09:45 | 11:48 | 14:37 | 16:56 | 19:28 |
Aalter Wijkschool Drogenbroodstraat | 07:11 | 09:46 | 11:49 | 14:38 | 16:57 | 19:29 |
Aalter Tervennelaan | 07:13 | 09:48 | 11:50 | 14:39 | 16:59 | 19:31 |
Aalter Ter Walle | 07:15 | 09:49 | 11:52 | 14:41 | 17:00 | 19:32 |
Aalter Weststraat | 07:18 | 09:52 | 11:54 | 14:43 | 17:03 | 19:35 |
Knesselare Buntelarestraat | 07:20 | 09:55 | 11:56 | 14:45 | 17:06 | 19:38 |
Knesselare Maldegemseweg | 07:24 | 09:58 | 11:59 | 14:48 | 17:09 | 19:41 |
Knesselare Dorp | 07:25 | 10:00 | 12:00 | 14:49 | 17:11 | 19:43 |
Knesselare Dorp | 07:25 | 10:00 | 12:00 | 14:49 | 17:11 | 19:43 |
Knesselare Maldegemseweg | 07:27 | 10:01 | 12:02 | 14:51 | 17:12 | 19:44 |
Knesselare Urselseweg | 07:28 | 10:02 | 12:03 | 14:52 | 17:14 | 19:46 |
Knesselare Schapersbosstraat | 07:30 | 10:04 | 12:05 | 14:54 | 17:16 | 19:48 |
Maldegem Oude Bruggeweg | 07:33 | 10:06 | 12:07 | 14:56 | 17:19 | 19:51 |
Maldegem Harinkweg | 07:36 | 10:08 | 12:09 | 14:58 | 17:21 | 19:53 |
Maldegem O.L.V. Dreef | 07:39 | 10:11 | 12:12 | 15:01 | 17:24 | 19:56 |
Maldegem Halledreef | 07:40 | 10:12 | 12:13 | 15:02 | 17:26 | 19:58 |
Maldegem Krakkeveld | 07:41 | 10:13 | 12:13 | 15:03 | 17:26 | 19:58 |
Maldegem Thijskensstraat | 07:42 | 10:14 | 12:14 | 15:04 | 17:28 | 20:00 |
Maldegem Kleitkalseide | 07:44 | 10:15 | 12:16 | 15:06 | 17:29 | 20:01 |
Maldegem Speyestraat | 07:46 | 10:17 | 12:18 | 15:08 | 17:32 | 20:03 |
Maldegem Astridlaan | 07:48 | 10:19 | 12:19 | 15:10 | 17:33 | 20:04 |
Maldegem Station | 07:49 | 10:20 | 12:20 | 15:11 | 17:35 | 20:05 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 |
---|---|---|---|---|---|
Deinze Station Perron 3 | 08:46 | 09:42 | 11:03 | 12:11 | 13:15 |
Deinze Gezellelaan | 08:47 | 09:43 | 11:04 | 12:12 | 13:16 |
Deinze Gentpoortstraat Grammat | 08:48 | 09:44 | 11:05 | 12:13 | 13:17 |
Deinze Kerkhof | 08:49 | 09:45 | 11:06 | 12:14 | 13:18 |
Deinze Biesbulck | 08:52 | 09:48 | 11:08 | 12:16 | 13:20 |
Deinze Klepkouterstraat | 08:53 | 09:49 | 11:09 | 12:17 | 13:21 |
Zeveren Kaleshoek | 08:55 | 09:51 | 11:10 | 12:18 | 13:22 |
Zeveren Dorp | 08:57 | 09:53 | 11:12 | 12:20 | 13:24 |
Zeveren Velderlos | 08:59 | 09:55 | 11:14 | 12:22 | 13:26 |
Zeveren Kauwestraat | 09:01 | 09:57 | 11:15 | 12:23 | 13:27 |
Vinkt Dorp | 09:03 | 09:59 | 11:17 | 12:25 | 13:29 |
Vinkt Weverstraat | 09:05 | 10:01 | 11:19 | 12:27 | 13:31 |
Vinkt Beekkant | 09:08 | 10:03 | 11:21 | 12:29 | 13:33 |
Lotenhulle Heirstraat | 09:10 | 10:05 | 11:23 | 12:31 | 13:35 |
Lotenhulle Lentakkerstraat | 09:12 | 10:07 | 11:24 | 12:32 | 13:36 |
Lotenhulle Lomolenstraat | 09:15 | 10:09 | 11:27 | 12:35 | 13:39 |
Lotenhulle Guldensporenplein | 09:16 | 10:10 | 11:28 | 12:36 | 13:40 |
Lotenhulle Pittemstraat | 09:18 | 10:12 | 11:29 | 12:37 | 13:41 |
Lotenhulle Prinsenstraat | 09:19 | 10:13 | 11:31 | 12:39 | 13:43 |
Lotenhulle Lobulckstraat | 09:20 | 10:14 | 11:31 | 12:39 | 13:43 |
Aalter Ganzeplas | 09:23 | 10:16 | 11:34 | 12:42 | 13:46 |
Aalter Beukenpark | 09:25 | 10:17 | 11:35 | 12:43 | 13:47 |
Aalter Kerkem | - | 10:19 | - | 12:45 | 13:49 |
Aalter Veilige Have | - | 10:20 | - | 12:46 | 13:50 |
Aalter Centrum | - | 10:22 | - | 12:47 | 13:51 |
Aalter Europalaan | 09:28 | - | 11:38 | - | - |
Aalter Stationsstraat | 09:29 | - | 11:39 | - | - |
Aalter Molenstraat | 09:30 | 10:23 | 11:40 | 12:48 | 13:52 |
Aalter Station Perron 2 | 09:32 | 10:24 | 11:41 | 12:50 | 13:54 |
Aalter Wijkschool Drogenbroodstraat | 09:33 | 10:25 | 11:42 | 12:51 | 13:55 |
Aalter Tervennelaan | 09:35 | 10:27 | 11:44 | 12:52 | 13:56 |
Aalter Ter Walle | 09:36 | 10:28 | 11:45 | 12:54 | 13:58 |
Aalter Weststraat | 09:39 | 10:30 | 11:47 | 12:56 | 14:00 |
Knesselare Buntelarestraat | 09:42 | 10:33 | 11:50 | 12:58 | 14:02 |
Knesselare Maldegemseweg | 09:45 | 10:35 | 11:52 | 13:01 | 14:05 |
Knesselare Dorp | 09:47 | 10:37 | 11:54 | 13:02 | 14:06 |
Knesselare Dorp | 09:47 | 10:37 | 11:54 | 13:02 | 14:06 |
Knesselare Maldegemseweg | 09:49 | 10:38 | 11:55 | 13:04 | 14:08 |
Knesselare Urselseweg | 09:50 | 10:39 | 11:56 | 13:05 | 14:09 |
Knesselare Schapersbosstraat | 09:52 | 10:41 | 11:58 | 13:07 | 14:11 |
Maldegem Oude Bruggeweg | 09:55 | 10:43 | 12:00 | 13:09 | 14:13 |
Maldegem Harinkweg | 09:57 | 10:45 | 12:03 | 13:11 | 14:15 |
Maldegem O.L.V. Dreef | 10:00 | 10:48 | 12:05 | 13:14 | 14:18 |
Maldegem Halledreef | 10:02 | 10:49 | 12:06 | 13:15 | 14:19 |
Maldegem Krakkeveld | 10:02 | 10:50 | 12:07 | 13:15 | 14:19 |
Maldegem Thijskensstraat | 10:03 | 10:51 | 12:08 | 13:16 | 14:20 |
Maldegem Kleitkalseide | 10:05 | 10:52 | 12:09 | 13:18 | 14:22 |
Maldegem Speyestraat | 10:07 | 10:54 | 12:11 | 13:20 | 14:24 |
Maldegem Astridlaan | 10:08 | 10:56 | 12:13 | 13:21 | 14:25 |
Maldegem Station | 10:09 | 10:57 | 12:14 | 13:22 | 14:26 |
De Lijn Bus dienstregeling - 87 (Maldegem Station)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 87, Maldegem Station, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Deinze Station Perron 3 station naar Maldegem Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.
87 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 87 - Aalter Station Perron 2
- Dienstregeling van 87 - Maldegem Markt Perron 1
- Dienstregeling van 87 - Deinze Station Perron 3
- Dienstregeling van 87 - Knesselare Dorp
- Dienstregeling van 87 - Lotenhulle Guldensporenplein
- Dienstregeling van 87 - Aalter Kerkem
- Dienstregeling van 87 - Aalter Europalaan