89 - Namur Pl. De La Station - Quai E→Naninne D.L.M. Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Namur Pl. De La Station - Quai E | 07:05 | 07:59 | 15:52 | 17:00 |
Namur Rue Rogier | 07:07 | 08:02 | 15:55 | 17:03 |
Namur Square Arthur Masson | 07:08 | 08:03 | 15:57 | 17:05 |
Namur Pont De France | 07:10 | 08:05 | 15:59 | 17:08 |
Namur Boulevard Ad Aquam | 07:11 | 08:06 | 16:01 | 17:10 |
Jambes Avenue Materne | 07:13 | 08:08 | 16:04 | 17:13 |
Jambes Place De La Wallonie | 07:13 | 08:08 | 16:06 | 17:14 |
Jambes Station Nord | 07:14 | 08:09 | 16:07 | 17:15 |
Jambes Montagne Sainte-Barbe | 07:15 | 08:10 | 16:08 | 17:17 |
Jambes Belle-Vue | 07:16 | 08:11 | 16:09 | 17:18 |
Jambes Froidebise Rue Janquin | 07:17 | 08:12 | 16:10 | 17:19 |
Jambes Froidebise Rue Delcourt | 07:18 | 08:13 | 16:11 | 17:20 |
Erpent Tournoir | 07:20 | 08:15 | 16:13 | 17:22 |
Erpent Drève du Parc | 07:20 | 08:15 | 16:13 | 17:22 |
Erpent Avenue Des Acacias | 07:20 | 08:15 | 16:13 | 17:22 |
Erpent Fond Des Balaives | 07:21 | 08:16 | 16:14 | 17:23 |
Wierde Lilliput | 07:22 | 08:17 | 16:15 | 17:24 |
Andoy La Perche | 07:23 | 08:18 | 16:16 | 17:25 |
Naninne S.A.N. | 07:25 | 08:20 | 16:18 | 17:27 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 89 (Namur Pl. De La Station - Quai E→Naninne D.L.M.)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 89, Namur Pl. De La Station - Quai E→Naninne D.L.M., biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Namur Pl. De La Station - Quai E station naar Naninne D.L.M. station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.