9 - Huy Gare→Jemeppe Gare Routière - Quai B Schema
zondag tot zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Huy Gare | 18:47 | 20:47 | 22:17 |
Huy Poste | 18:49 | 20:48 | 22:18 |
Huy Place Lebeau | 18:51 | 20:50 | 22:20 |
Huy Pont De L'Europe | 18:52 | 20:50 | 22:20 |
Huy Chapelle | 18:53 | 20:52 | 22:22 |
Huy Ecole Des Bons Enfants | 18:54 | 20:53 | 22:23 |
Tihange Rue E. Malvoz | 18:55 | 20:54 | 22:24 |
Tihange Eglise | 18:55 | 20:54 | 22:24 |
Tihange Forges | 18:56 | 20:55 | 22:25 |
Tihange Malles-Terres | 18:57 | 20:56 | 22:26 |
Tihange Ponton | 18:58 | 20:57 | 22:27 |
Neuville-Sous-Huy Home | 18:59 | 20:58 | 22:28 |
Neuville-Sous-Huy Barrage | 19:00 | 20:59 | 22:29 |
Ombret-Rawsa Ry De Mer | 19:02 | 21:01 | 22:31 |
Ombret-Rawsa Relais | 19:03 | 21:02 | 22:32 |
Ombret-Rawsa Ponthière | 19:04 | 21:03 | 22:33 |
Ombret-Rawsa Ecole Communale | 19:04 | 21:03 | 22:33 |
Ombret-Rawsa Village | 19:05 | 21:04 | 22:34 |
Amay Rue Des Cerisiers | 19:06 | 21:05 | 22:35 |
Amay Rue De La Cloche | 19:07 | 21:06 | 22:36 |
Amay Maison Communale | 19:08 | 21:07 | 22:37 |
Amay Rue Des Fraisiers | 19:09 | 21:07 | 22:37 |
Amay Rue Haute | 19:10 | 21:08 | 22:38 |
Flone Abbaye | 19:11 | 21:09 | 22:39 |
Hermalle-Sous-Huy Pont | 19:13 | 21:11 | 22:41 |
Hermalle-Sous-Huy Zoning Industriel | 19:14 | 21:12 | 22:42 |
Hermalle-Sous-Huy Ecole Communale | 19:14 | 21:12 | 22:42 |
Hermalle-Sous-Huy Place | 19:14 | 21:12 | 22:42 |
Hermalle-Sous-Huy Tilleul | 19:15 | 21:13 | 22:43 |
Hermalle-Sous-Huy Cité | 19:16 | 21:14 | 22:44 |
Hermalle-Sous-Huy Roua | 19:16 | 21:14 | 22:44 |
Clermont-Sous-Huy Gendarmerie | 19:17 | 21:15 | 22:45 |
Clermont-Sous-Huy Poudrerie | 19:18 | 21:16 | 22:46 |
Engis Engihoul | 19:21 | 21:19 | 22:49 |
Ramioul Chaussée De Ramioul 287 | 19:22 | 21:20 | 22:50 |
Ramioul Grottes | 19:22 | 21:20 | 22:50 |
Ramioul Couvent | 19:23 | 21:20 | 22:50 |
Ramet Chaussée De Ramioul 77 | 19:25 | 21:22 | 22:52 |
Ramet Place | 19:26 | 21:23 | 22:53 |
Ramet Cimetière | 19:27 | 21:24 | 22:54 |
Ivoz Poste | 19:28 | 21:25 | 22:55 |
Ivoz Place Gérard | 19:29 | 21:26 | 22:56 |
Seraing Cristalleries | 19:31 | 21:28 | 22:58 |
Seraing Eglise du Val | 19:32 | 21:29 | 22:59 |
Seraing Many | 19:33 | 21:30 | 23:00 |
Seraing Rue De La Troque | 19:35 | 21:32 | 23:02 |
Jemeppe Gare Routière - Quai B | 19:39 | 21:36 | 23:06 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 9 (Huy Gare→Jemeppe Gare Routière - Quai B)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 9, Huy Gare→Jemeppe Gare Routière - Quai B, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Huy Gare station naar Jemeppe Gare Routière - Quai B station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 9, van Huy Gare naar Jemeppe Gare Routière - Quai B, dagelijks om 12 uur 's nachts.