92 - Heers Weg Naar Waremme Schema
Vertrek vanaf Sint-Truiden Station Perron 1
woensdag | Weekdagen |
---|---|
06:44 | 06:44 |
07:44 | 07:44 |
08:14 | 08:14 |
08:44 | 08:44 |
09:44 | 09:44 |
10:44 | 10:44 |
11:44 | 11:44 |
12:17 | 12:44 |
12:44 | 13:20 |
12:56 | 14:20 |
13:20 | 15:20 |
14:20 | 15:50 |
16:50 | 16:50 |
17:20 | 17:20 |
17:50 | 17:50 |
18:20 | 18:20 |
19:20 | 19:20 |
20:20 | 20:20 |
21:20 | 21:20 |
De Lijn bus dienstregeling - 92 (Heers Weg Naar Waremme)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 92, Heers Weg Naar Waremme, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sint-Truiden Station Perron 1 station naar Heers Weg Naar Waremme station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.