92
92 - Cuijk Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grave, Busstation | 06:08 | 07:03 | 08:03 | 09:08 | 15:05 | 16:04 | 17:04 | 18:05 | 19:05 |
Grave, Stoofweg | 06:09 | 07:04 | 08:04 | 09:09 | 15:06 | 16:05 | 17:05 | 18:06 | 19:06 |
Grave, Generaal De Bonsweg | 06:10 | 07:05 | 08:05 | 09:10 | 15:07 | 16:06 | 17:06 | 18:07 | 19:07 |
Escharen, Kranenhofscheweg | 06:11 | 07:07 | 08:07 | 09:11 | 15:08 | 16:07 | 17:07 | 18:08 | 19:08 |
Escharen, Lage Heide | 06:13 | 07:09 | 08:09 | 09:13 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 |
Langenboom, Zandvoortsestraat | 06:14 | 07:11 | 08:11 | 09:14 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:11 |
Langenboom, Eikenlaan | 06:15 | 07:12 | 08:12 | 09:15 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 |
Langenboom, Dorpsstraat | 06:16 | 07:13 | 08:13 | 09:16 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 |
Langenboom, Vierhoeksweg | 06:17 | 07:14 | 08:14 | 09:17 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 |
Langenboom, Kerk | 06:18 | 07:15 | 08:15 | 09:18 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:15 |
Langenboom, Langenboomseweg | 06:19 | 07:16 | 08:16 | 09:19 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16 |
Mill, Dellenweg | 06:20 | 07:17 | 08:17 | 09:20 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 |
Mill, De Heidebloem | 06:21 | 07:18 | 08:18 | 09:21 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 |
Mill, Weemhofweg | 06:22 | 07:19 | 08:19 | 09:22 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 |
Mill, Driesprong | 06:23 | 07:20 | 08:20 | 09:23 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 |
Mill, Fitland | 06:24 | 07:21 | 08:21 | 09:24 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21 |
Mill, Hoogveldseweg | 06:25 | 07:22 | 08:22 | 09:25 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:22 |
Mill, Schoolstraat | 06:26 | 07:24 | 08:24 | 09:26 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 |
Mill, Bakhuisweg | 06:27 | 07:25 | 08:25 | 09:27 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 19:24 |
Mill, Molenkuilweg | 06:28 | 07:26 | 08:26 | 09:28 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 |
Sint Hubert, Erica | 06:29 | 07:27 | 08:27 | 09:29 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 19:26 |
Sint Hubert, Pastoor Jacobsstraat | 06:31 | 07:29 | 08:29 | 09:31 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 |
Haps, Sint Hubertseweg | 06:34 | 07:33 | 08:33 | 09:34 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 |
Haps, Beatrixlaan | 06:36 | 07:34 | 08:34 | 09:36 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | 18:33 | 19:33 |
Haps, Wildsestraat | 06:37 | 07:35 | 08:35 | 09:37 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 |
Haps, Haringsestraat | 06:38 | 07:36 | 08:36 | 09:38 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 |
Vianen, Louwerenberg | 06:40 | 07:39 | 08:39 | 09:40 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 |
Cuijk, De Hork | 06:41 | 07:40 | 08:40 | 09:41 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 |
Cuijk, Het Riet | 06:44 | 07:43 | 08:43 | 09:44 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 19:41 |
Cuijk, Station | 06:46 | 07:46 | 08:46 | 09:46 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 | 19:43 |
Bravo (Arriva) Bus dienstregeling - 92 (Cuijk)
De Bravo (Arriva) Bus dienstregeling voor de route 92, Cuijk, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Grave, Busstation station naar Cuijk, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Bravo (Arriva) dienstregeling. We werken het schema van 92, van Grave naar Cuijk, dagelijks om 12 uur 's nachts.