95 - Plainevaux Rue De La Croisette 60→Neuville-En-Condroz Ecole Communale du Domaine Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Plainevaux Rue De La Croisette 60 | 07:18 |
Plainevaux Cité | 07:21 |
Plainevaux Monument | 07:24 |
Plainevaux Route De Strivay | 07:26 |
Plainevaux Strivay Rue De L'Ecole 13 | 07:29 |
Plainevaux Rue Fine Pierre 2 | 07:31 |
Plainevaux Heid du Moulin | 07:31 |
Plainevaux Rue De L'Arbois | 07:32 |
Plainevaux Grand-Route 90 | 07:34 |
Plainevaux Rue du Ruisseau | 07:36 |
Plainevaux Ecole Communale | 07:36 |
Plainevaux Pharmacie | 07:38 |
Plainevaux Grand-Route 90 | 07:39 |
Rotheux-Rimiere Rue Terre Colette | 07:49 |
Rotheux-Rimiere Sur Les Trixhes | 07:53 |
Rotheux-Rimiere Avenue De L'Emulation | 07:54 |
Rotheux-Rimiere Ecole Rue Duchêne | 07:55 |
Rotheux-Rimiere Eglise | 07:57 |
Rotheux-Rimiere Rue Des Deux Eglises 70 | 07:58 |
Rotheux-Rimiere Rue Bonry | 07:59 |
Neuville-En-Condroz Rue Des Genêts | 08:03 |
Neuville-En-Condroz Avenue De La Chevauchée | 08:03 |
Neuville-En-Condroz Impérial Rognac | 08:04 |
Neuville-En-Condroz Avenue Des Pins | 08:05 |
Neuville-En-Condroz Avenue Des Mélèzes | 08:05 |
Neuville-En-Condroz Allée Marie-Louise | 08:07 |
Neuville-En-Condroz Drève du Bois De Neuville | 08:08 |
Neuville-En-Condroz Rue Des Grands Sarts | 08:09 |
Neuville-En-Condroz Chemin Madame | 08:10 |
Neuville-En-Condroz Allée du Château | 08:11 |
Neuville-En-Condroz Rue du Moulin | 08:12 |
Neuville-En-Condroz Rue du Hock | 08:12 |
Neuville-En-Condroz Chaussée De Marche | 08:12 |
Neuville-En-Condroz Maison Communale | 08:14 |
Neuville-En-Condroz Rue Des Tourterelles | 08:16 |
Neuville-En-Condroz Avenue Des Vanneaux | 08:19 |
Neuville-En-Condroz Avenue Des Ramiers | 08:20 |
Neuville-En-Condroz Sentier Des 7 Fawes | 08:23 |
Rotheux-Rimiere Rue du Château D'Eau | 08:23 |
Rotheux-Rimiere Butay | 08:25 |
Rotheux-Rimiere Petite Rimière | 08:25 |
Rotheux Avenue De La Métairie | 08:27 |
Rotheux-Rimiere Rue De L'Oseraie | 08:28 |
Rotheux-Rimiere Croix André | 08:28 |
Rotheux-Rimiere Petite Rimière | 08:29 |
Rotheux-Rimiere Butay | 08:30 |
Rotheux-Rimiere Rue Tige Manchère | 08:31 |
Rotheux-Rimiere Centrale Electrique | 08:32 |
Rotheux-Rimiere Poste | 08:33 |
Rotheux-Rimiere Eglise | 08:33 |
Rotheux-Rimiere Ecole Sacré-Coeur | 08:34 |
Rotheux-Rimiere Ecole Rue Duchêne | 08:35 |
Rotheux-Rimiere Bout De Rotheux | 08:37 |
Neuville-En-Condroz Domaine | 08:00 |
Neuville-En-Condroz Route De Seraing | 08:01 |
Neuville-En-Condroz Centre Sportif | 08:01 |
Neuville-En-Condroz Ecole Communale du Domaine | 08:02 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 95 (Plainevaux Rue De La Croisette 60→Neuville-En-Condroz Ecole Communale du Domaine)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 95, Plainevaux Rue De La Croisette 60→Neuville-En-Condroz Ecole Communale du Domaine, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Plainevaux Rue De La Croisette 60 station naar Neuville-En-Condroz Ecole Communale du Domaine station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 95, van Plainevaux Rue De La Croisette 60 naar Neuville-En-Condroz Ecole Communale du Domaine, dagelijks om 12 uur 's nachts.