B
B - Kain Centre→Blandain Ancienne Gare Schema maandag tot donderdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Kain Centre 05:38 04:47 Kain Val De La Résistance 05:39 04:48 Kain Vert Marais 05:40 04:49 Kain Rue Delcambre 05:41 04:50 Kain Mont D'Or 05:43 04:52 Kain Rue D'Ormont 05:44 04:53 Kain Rue De La Victoire 05:45 04:54 Kain Place Renard 05:46 04:55 Kain 4 Chemins 05:47 04:56 Kain Tombe 05:47 04:56 Kain Station 05:48 04:57 Kain Union 05:48 04:57 Tournai Rue Charlier 05:49 04:58 Tournai Bd Eisenhower 05:50 04:59 Tournai Viaduc 05:51 05:00 Tournai Ecole du Château 05:53 05:02 Tournai Sncb 05:56 05:05 Tournai Rue Royale 05:59 05:08 Tournai Saint-Brice 06:00 05:09 Tournai Dôme 06:01 05:10 Tournai Beffroi 06:02 05:11 Tournai Palais De Justice 06:04 05:13 Tournai Chwapi Barges 06:06 05:15 Tournai Chwapi Union 06:06 05:15 Tournai Rue Allard L'Olivier 06:07 05:16 Tournai Chemin D' Ere 06:08 05:17 Tournai Rue Doublet 06:09 05:18 Tournai Chaussée De Willemeau 06:09 05:18 Tournai Guinguette 06:10 05:19 Tournai Rue Cousin 06:11 05:20 Tournai Rue Dutrieux 06:11 05:20 Tournai Rue Mauroy 06:12 05:21 Tournai Pensionnat 06:13 05:22 Tournai Tir National 06:14 05:23 Tournai Saint Lazare 06:14 05:23 Orcq Barrière 06:15 05:24 Orcq 3 Suisses 06:16 05:25 Orcq Village 06:16 05:25 Orcq Bourg 06:17 05:26 Orcq Zoning 06:17 05:26 Marquain Quennelet 06:18 05:27 Marquain Village 06:19 05:28 Marquain Alène D' Or 06:20 05:29 Marquain La Montagne 06:21 05:30 Hertain St Joseph 06:22 05:31 Hertain Carrefour-Village 06:23 05:32 Blandain Passage À Niveau 06:25 05:34 Blandain Eglise 06:27 05:36 Blandain Ancienne Gare 06:26 05:35 Blandain Rue Delrue 06:28 05:37 Blandain Pharmacien 06:29 05:38
vrijdag Schema Station Vertrek #1 Kain Centre 05:38 Kain Val De La Résistance 05:39 Kain Vert Marais 05:40 Kain Rue Delcambre 05:41 Kain Mont D'Or 05:43 Kain Rue D'Ormont 05:44 Kain Rue De La Victoire 05:45 Kain Place Renard 05:46 Kain 4 Chemins 05:47 Kain Tombe 05:47 Kain Station 05:48 Kain Union 05:48 Tournai Rue Charlier 05:49 Tournai Bd Eisenhower 05:50 Tournai Viaduc 05:51 Tournai Ecole du Château 05:53 Tournai Sncb 05:56 Tournai Rue Royale 05:59 Tournai Saint-Brice 06:00 Tournai Dôme 06:01 Tournai Beffroi 06:02 Tournai Palais De Justice 06:04 Tournai Chwapi Barges 06:06 Tournai Chwapi Union 06:06 Tournai Rue Allard L'Olivier 06:07 Tournai Chemin D' Ere 06:08 Tournai Rue Doublet 06:09 Tournai Chaussée De Willemeau 06:09 Tournai Guinguette 06:10 Tournai Rue Cousin 06:11 Tournai Rue Dutrieux 06:11 Tournai Rue Mauroy 06:12 Tournai Pensionnat 06:13 Tournai Tir National 06:14 Tournai Saint Lazare 06:14 Orcq Barrière 06:15 Orcq 3 Suisses 06:16 Orcq Village 06:16 Orcq Bourg 06:17 Orcq Zoning 06:17 Marquain Quennelet 06:18 Marquain Village 06:19 Marquain Alène D' Or 06:20 Marquain La Montagne 06:21 Hertain St Joseph 06:22 Hertain Carrefour-Village 06:23 Blandain Passage À Niveau 06:25 Blandain Eglise 06:27 Blandain Ancienne Gare 06:26 Blandain Rue Delrue 06:28 Blandain Pharmacien 06:29
zondag Schema Station Vertrek #1 Kain Centre 04:47 Kain Val De La Résistance 04:48 Kain Vert Marais 04:49 Kain Rue Delcambre 04:50 Kain Mont D'Or 04:52 Kain Rue D'Ormont 04:53 Kain Rue De La Victoire 04:54 Kain Place Renard 04:55 Kain 4 Chemins 04:56 Kain Tombe 04:56 Kain Station 04:57 Kain Union 04:57 Tournai Rue Charlier 04:58 Tournai Bd Eisenhower 04:59 Tournai Viaduc 05:00 Tournai Ecole du Château 05:02 Tournai Sncb 05:05 Tournai Rue Royale 05:08 Tournai Saint-Brice 05:09 Tournai Dôme 05:10 Tournai Beffroi 05:11 Tournai Palais De Justice 05:13 Tournai Chwapi Barges 05:15 Tournai Chwapi Union 05:15 Tournai Rue Allard L'Olivier 05:16 Tournai Chemin D' Ere 05:17 Tournai Rue Doublet 05:18 Tournai Chaussée De Willemeau 05:18 Tournai Guinguette 05:19 Tournai Rue Cousin 05:20 Tournai Rue Dutrieux 05:20 Tournai Rue Mauroy 05:21 Tournai Pensionnat 05:22 Tournai Tir National 05:23 Tournai Saint Lazare 05:23 Orcq Barrière 05:24 Orcq 3 Suisses 05:25 Orcq Village 05:25 Orcq Bourg 05:26 Orcq Zoning 05:26 Marquain Quennelet 05:27 Marquain Village 05:28 Marquain Alène D' Or 05:29 Marquain La Montagne 05:30 Hertain St Joseph 05:31 Hertain Carrefour-Village 05:32 Blandain Passage À Niveau 05:34 Blandain Eglise 05:36 Blandain Ancienne Gare 05:35 Blandain Rue Delrue 05:37 Blandain Pharmacien 05:38
TEC Hainaut Bus dienstregeling - B (Kain Centre→Blandain Ancienne Gare) De TEC Hainaut Bus dienstregeling voor de route B, Kain Centre→Blandain Ancienne Gare, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Kain Centre station naar Blandain Eglise station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling.
Laatst geüpdatet op 6 mei 2024
B Alternatieve Richtingsschema's