E85
E85 - Tamines Gare Sncb→Gembloux Gare Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tamines Gare Sncb | 05:02 | 06:02 | 07:02 | 08:02 | 12:32 | 16:02 | 17:02 | 18:02 |
Auvelais Rue Dr Romedenne - Gare Sncb | 05:12 | 06:12 | 07:12 | 08:12 | 12:42 | 16:12 | 17:12 | 18:12 |
Jemeppe Saint-Roch | 05:18 | 06:18 | 07:18 | 08:18 | 12:48 | 16:18 | 17:18 | 18:18 |
Jemeppe Froidmont | 05:20 | 06:20 | 07:20 | 08:20 | 12:50 | 16:20 | 17:20 | 18:20 |
Jemeppe Route D'Onoz | 05:22 | 06:22 | 07:22 | 08:22 | 12:52 | 16:22 | 17:22 | 18:22 |
Onoz Gare | 05:24 | 06:24 | 07:24 | 08:24 | 12:54 | 16:24 | 17:24 | 18:24 |
Spy Vieille Place | 05:30 | 06:30 | 07:30 | 08:30 | 13:00 | 16:30 | 17:30 | 18:30 |
Les Isnes Créalys | 05:34 | 06:34 | 07:34 | 08:34 | 13:04 | 16:34 | 17:34 | 18:34 |
Les Isnes Chapelle | 05:37 | 06:37 | 07:37 | 08:37 | 13:07 | 16:37 | 17:37 | 18:37 |
Gembloux Quatre Coins | 05:48 | 06:48 | 07:48 | 08:48 | 13:18 | 16:48 | 17:48 | 18:48 |
Gembloux Gare | 05:53 | 06:53 | 07:53 | 08:53 | 13:23 | 16:53 | 17:53 | 18:53 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - E85 (Tamines Gare Sncb→Gembloux Gare)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route E85, Tamines Gare Sncb→Gembloux Gare, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Tamines Gare Sncb station naar Gembloux Gare station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.