Jak dojechać do Arena Lublin w Lublin (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Arena Lublin?

 • Najbliższe stacje: Arena Lublin
  • Przystanek Arena Lublin Nż 03 znajduje się w odległości 267 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Arena Lublin Nż 04 znajduje się w odległości 296 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo
  • Przystanek Arena Lublin Nż 02 znajduje się w odległości 341 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo
  • Przystanek Rondo Sportowców Nż 05 znajduje się w odległości 597 metry/-ów, czyli 9 min. pieszo
  • Przystanek Szkoła Muzyczna 01 znajduje się w odległości 640 metry/-ów, czyli 9 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Arena Lublin?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2700 miast w ponad 86 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Arena Lublin w Lublin, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Arena Lublin wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Arena Lublin w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Arena Lublin? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Arena Lublin Nż 03; Arena Lublin Nż 04; Arena Lublin Nż 02; Rondo Sportowców Nż 05; Szkoła Muzyczna 01.

Również Autobus dojeżdżają do Arena Lublin. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 1, 13, 161, 30, 45, 8.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Arena Lublin w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Arena Lublin staje się prosty, dlatego ponad 300 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Lublin, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Arena Lublin, Lublin
Arena Lublin, Lublin Arena Lublin – miejski stadion piłkarski przy ul. Stadionowej w Lublinie, którego budowa rozpoczęła się w grudniu 2012, a zakończyła się latem 2014 roku. Stadion został wybudowany w dzielnicy Za Cukrownią, na terenach po zlikwidowanej Cukrowni Lublin, w odległości 50–100 m od Bystrzycy. Przestrzeń tę mają wypełnić drzewa oraz nadrzeczna zieleń. Obiekt przeznaczony jest na mecze piłki nożnej, mogą się także odbywać na nim koncerty. Budowa stadionu wraz z zagospodarowaniem przylegającego terenu została wpisana na listę podstawową projektów kluczowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) na lata 2007–2013. Szacuje się, że roczne koszty utrzymania stadionu w wysokości 24 mln złotych zostaną pokryte z przychodu z biletów, reklam i obiektów komercyjnych, a 5 mln zł zostanie dołożone z miejskich funduszy.
Jak dojechać komunikacją do Arena Lublin - O miejscu docelowym
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne