Jak dojechać do Dworzec Główny Pks w Lublin (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Dworzec Główny Pks (Lublin)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Dworzec Główny Pks?

 • Najbliższe stacje: Dworzec Główny Pks
  • Przystanek Dworzec Główny Pks znajduje się w odległości 21 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo
  • Przystanek Dworzec Główny Pks - Ruska 02 znajduje się w odległości 298 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Dworzec Główny Pks - Ruska 01 znajduje się w odległości 308 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo
  • Przystanek Dworzec Główny Pks 02 znajduje się w odległości 415 metry/-ów, czyli 6 min. pieszo
  • Przystanek Dworzec Główny Pks 01 znajduje się w odległości 418 metry/-ów, czyli 6 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Dworzec Główny Pks?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Dworzec Główny Pks w Lublin, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Dworzec Główny Pks wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Dworzec Główny Pks w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Dworzec Główny Pks? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Dworzec Główny Pks; Dworzec Główny Pks - Ruska 02; Dworzec Główny Pks - Ruska 01; Dworzec Główny Pks 02; Dworzec Główny Pks 01.

Również Autobus dojeżdżają do Dworzec Główny Pks. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 1, 10, 17, 31, 32, 57, ZIE.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Dworzec Główny Pks w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Dworzec Główny Pks staje się prosty, dlatego ponad 250 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Lublin, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Dworzec Główny Pks, Lublin
Dworzec Główny Pks, Lublin Dworzec autobusowy w Lublinie – dworzec autobusowy obsługujący ruch lokalny i dalekobieżny, znajdujący się w Lublinie przy alei Tysiąclecia. Obiektem zarządza przedsiębiorstwo Lubelskie Dworce S.A. Właścicielem spółki jest województwo lubelskie. W 2017 z dworca korzystało ok. 4 mln pasażerów. Dworzec znajduje się na Podzamczu, w dzielnicy administracyjnej Śródmieście, na terenie dawnej dzielnicy żydowskiej. Przy placu manewrowym, od strony ul. Ruskiej, stoi zabytkowy zdrój uliczny, jedyny ślad ul. Szerokiej. Modernistyczny pawilon dworca zaprojektował Wiesław Żochowski. Budowę rozpoczęto w 1965, a oddano do użytku 17 grudnia 1967. W budynku funkcjonuje poczekalnia, punkty handlowe; istnieje tam również bezpłatny dostęp do internetu. Na jednej ze ścian hali dworcowej znajduje się mozaika z 1971 roku. W 2017 ogłoszono przetarg na projekt nowego dworca autobusowego przy ul. Gazowej z 54 stanowiskami odjazdowymi oraz holem mogącym pomieścić do 300 podróżnych. W 2018 ma zostać rozstrzygnięta przyszłość modernistycznej hali dworcowej. Według uchwalonego w 2015 miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscu hali i placu manewrowego ma powstać zabudowa kwartałowa, a wzdłuż al. Tysiąclecia – kilka zatok przesiadkowych. Na wniosek o zachowanie hali dworca planiści odpowiedzieli, że priorytetem jest odtworzenie siatki ulic dzielnicy żydowskiej; ponadto hala nie figuruje na Liście Dóbr Kultury Współczesnej w Lublinie.
Jak dojechać komunikacją do Dworzec Główny Pks - O miejscu docelowym

Stacje najbliższe Dworzec Główny Pks w Lublin

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne