Jak dojechać do Radawczyk Drugi w Konopnica (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Radawczyk Drugi (Konopnica)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Pytania i odpowiedzi

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Radawczyk Drugi?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Szukasz wskazówek dojazdu do Radawczyk Drugi w Konopnica, Polska?

Dojazd do Radawczyk Drugi właśnie stał się o wiele prostszy dzięki Moovit. Zdobądź wskazówki dojazdu i znajdź najbliższy przystanek dzięki aplikacji mobilnej Moovit lub Moovit Web App.

Autobus są alternatywnymi środkami transportu, z jakich możesz skorzystać w drodze do swojego celu podróży. Następujące linie mają swoje trasy, które przejeżdżają w pobliżu Radawczyk Drugi - Autobus: 78.

Korzystasz z dedykowanej aplikacji dla autobusów, aby sprawdzić czas odjazdu autobusu? A innej do sprawdzenia pociągów? W Moovit mamy wszystkie informacje o komunikacji zbiorowej w jednej darmowej i uniwersalnej aplikacji.

Moovit pomaga w znalezieniu najszybszego dojazdu do Radawczyk Drugi wraz z najbardziej aktualnymi rozkładami jazdy. Ściągnij naszą aplikację, aby otrzymywać szczegółową nawigację na żywo, szacunkowe godziny przyjazdu oparte o czas rzeczywisty oraz informację, która linia transportowa zabierze Cię w najkrótszym czasie do Radawczyk Drugi. Ściągnij Moovit, aby dowiedzieć się, czemu Sklep Google Play i Apple App Store wybrały nas jako jedna z najlepszych dostępnych aplikacji dla komunikacji zbiorowej.

Radawczyk Drugi, Konopnica
Radawczyk Drugi, Konopnica Radawczyk Drugi – kolonia w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie lubelskim, w gminie Konopnica. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do ówczesnego województwa lubelskiego. W Radawczyku Drugim znajduje się Gimnazjum Gminne im. Wincentego Pola. Na terenie wsi prowadzona jest Świetlica Środowiskowo-Terapeutyczna. Miejscowość stanowi sołectwo – zobacz jednostki pomocnicze gminy Konopnica.
Jak dojechać komunikacją do Radawczyk Drugi - O miejscu docelowym

Stacje najbliższe Radawczyk Drugi w Konopnica

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne