Jak dojechać do Tesco Extra w Lublin (Autobus lub Tramwaj linowy)?

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Tesco Extra (Lublin)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Tesco Extra

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Tesco Extra?

Najbliższe stacje: Tesco Extra

  • Przystanek Wertera NŻ 01 znajduje się w odległości 400 metry/-ów, czyli 7 min. pieszo.
  • Przystanek Węglin 04 znajduje się w odległości 854 metry/-ów, czyli 12 min. pieszo.

Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Tesco Extra?

Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Tesco Extra: 12, 26, 38, 45, 57.

Które linie dla takiego środka komunikacji jak Tramwaj linowy zatrzymują się w pobliżu Tesco Extra?

Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Tramwaj linowy, to te linie zatrzymują się w pobliżu Tesco Extra: 150, 151, 153.

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Lublin.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Google Play badge AppStore badge

Dojazd transportem zbiorowym do Tesco Extra w Lublin

Zastanawiasz się, jak się dostać do Tesco Extra w Lublin, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Tesco Extra wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Tesco Extra w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Tesco Extra? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Wertera NŻ 01; Węglin 04.

Również Autobus lub Tramwaj linowy dojeżdżają do Tesco Extra. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 12, 26, 38, 45, 57 Tramwaj linowy: 150, 151, 153

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Tesco Extra w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Tesco Extra staje się prosty, dlatego ponad 720 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Lublin, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Tesco Extra, Lublin
Prościej dojechać do Tesco Extra z appką!