Linia 119
Katowice Plac Wolności - Strąków Pętla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 119 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 119 (Katowice Plac Wolności→Strąków Pętla) ma 51 przystanków rozpoczynając z Katowice Plac Wolności a kończąc na Strąków Pętla.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 119 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 07:33. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 119 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Katowice Plac Wolności→Strąków Pętla (51 przystanków)
Katowice Plac Wolności
Katowice Plac Wolności
Katowice Sokolska
Katowice Chorzowska
Koszutka Gig
Wełnowiec Poczta
Wełnowiec Gnieźnieńska
Wełnowiec Plac Alfreda
Telewizja Katowice
Bytków Osiedle Chemik
Bytków Kościół
Bytków Watoły
Michałkowice Park Górnik
Michałkowice Kościół
Michałkowice Bank
Michałkowice Tarnogórska
Dąbrówka Wielka Rozalki [Nż]
Dąbrówka Wielka Skrzyżowanie
Dąbrówka Wielka Megaset [Nż]
Dołki Szybowa [Nż]
Żychcice Pętla
Żychcice Alfred
Wojkowice Park
Wojkowice Krzyżówka
Rogoźnik Narutowicza
Rogoźnik Szkoła
Rogoźnik Szamotownia
Rogoźnik Osiedle
Dobieszowice Skrzyżowanie
Dobieszowice Młyńska [Nż]
Pomłynie Leśniczówka [Nż]
Pomłynie Skrzyżowanie
Siemonia Kościół
Siemonia Kościuszki
Siemonia Wolności [Nż]
Podsiemonia
Podsączów
Sączów Remiza
Sączów Kościół
Podtąpkowice Skrzyżowanie [Nż]
Podtąpkowice Droga Do Sączowa
Ożarowice Kościuszki
Ożarowice Urząd Gminy
Ożarowice Żubrza
Ożarowice Punkt Widokowy
Ożarowice Niwy
Zendek I [Nż]
Zendek II
Zendek Kościół
Zendek Szkoła
Strąków Pętla
FAQ dla 119
O której zaczyna kursować autobus 119?
autobus 119 rozpoczyna kurs o 07:33 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 119?
Autobus 119 kończy kursowanie o 07:33 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 119?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Katowice Plac Wolności - Strąków Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Katowice Plac Wolności - Strąków Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 119 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 119 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 119?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 119.
Schemat trasy autobus 119 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Katowice Plac Wolności→Strąków Pętla
Rozkład jazdy autobus 119
Autobus 119 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 07:33
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:33 | Pojedynczy odjazd |
wt | 07:33 | Pojedynczy odjazd |
śr | 07:33 | Pojedynczy odjazd |
czw | 07:33 | Pojedynczy odjazd |
pt | 07:33 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 119 (rusza z Katowice Plac Wolności), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 119 (kierunek (Katowice Plac Wolności→Strąków Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 119 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 119 (kierunek: (Katowice Plac Wolności→Strąków Pętla)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
119 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 119 to Katowice Plac Wolności, a ostatni Strąków Pętla. 119 (Katowice Plac Wolności→Strąków Pętla) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 119 ma 51 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 92 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 119 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 119, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 119 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 119 (Katowice Plac Wolności→Strąków Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 119 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 119 w Wodzisław Śląski
119 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 203 - Boguszyce - Toszek/ Rozkład
- 647 - Paniówki Skrzyżowanie - Ornontowice Centrum/ Rozkład
- 256 - Tychy Towarowa - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 67 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- T-20 - Załęże Pośpiecha - Załęże Pośpiecha/ Rozkład
- 7 - Kochłowice Rynek - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 73 - Stroszek Poczta - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 192 - Bytom Pogoda - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 840N - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 297N - Katowice Sądowa - Katowice Sądowa/ Rozkład
- T-46 - Katowice Plac Miarki - Katowice Plac Wolności
- 236 - Leboszowice Las - Knurów Szpitalna/ Rozkład
- 130 - Halemba Pętla - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- M14 - Siedliska Cargo - Gliwice Kujawska/ Rozkład
- 695 - Szopienice Szpital Geriatryczny - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 928 - Będzin Kościuszki - Kazimierz Górniczy Kopalnia/ Rozkład
- 769 - Siewierz Dom Kultury - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 692N - Gliwice Dworcowa - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 53 - Bytom Dworzec - Sączów Kościół/ Rozkład
- 791 - Boniowice Szkoła - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład