Linia 12
Raków - Dworzec PKP — Gnaszyn - Dworzec PKP
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie
autobus 12 (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 12 (Gnaszyn - Dworzec PKP) ma 37 przystanków rozpoczynając z Raków - Dworzec PKP 02/03 a kończąc na Gnaszyn - Dworzec PKP 01.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 12 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gnaszyn - Dworzec PKP (37 przystanków)
Raków - Dworzec PKP 02/03
Prusa 01
Stary Raków 01
Stadion Raków 01
Żarecka 01
Bohaterów Katynia 05
Błeszno 00/01
Bohaterów Katynia 02
Jesienna - Szkoła 01
Jesienna 02
Sportowa 01
Wrzosowiak 01
Brzozowa 01
Estakada 06
Powstańców Śląśkich 03
Równoległa 05
Ostatni Grosz 04
Rondo Mickiewicza 03
Dworzec Pks 05
Korczaka 02
Skwer Sokołów 02
Św. Kazimierza 01
III Aleja Najświętszej Maryi Panny 01
Komenda Miejska Policji 03
Rynek Wieluński 02
Cmentarz Św. Rocha 02
Wręczycka 02
Kaszubska 02
Łęczycka 02
Białostocka 03
Wielkoborska - Przychodnia 03
Dobrzyńska 02
Lwowska 02
Wichrowa 02
Gnaszyn - Dospel 02
Energetyków 01
Gnaszyn - Dworzec PKP 01
FAQ dla 12
O której zaczyna kursować autobus 12?
autobus 12 rozpoczyna kurs o 04:41 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 12?
Autobus 12 kończy kursowanie o 22:21 w niedziela.
Za ile przyjedzie autobus 12?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Raków - Dworzec PKP — Gnaszyn - Dworzec PKP? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Raków - Dworzec PKP — Gnaszyn - Dworzec PKP, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie 12 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 12 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 12?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 12.
Schemat trasy autobus 12 (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie) — Gnaszyn - Dworzec PKP
Rozkład jazdy autobus 12
Autobus trasa 12 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:41 - 22:50
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:41 - 22:50 | 20 - 30 |
wt | 04:41 - 22:50 | 20 - 30 |
śr | 04:41 - 22:50 | 20 - 30 |
czw | 04:41 - 22:50 | 20 - 30 |
pt | 04:41 - 22:50 | 20 - 30 |
sob | 04:41 - 22:50 | 30 |
ndz | 04:55 - 22:21 | 45 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 12 (rusza z Raków - Dworzec PKP 02/03), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 12 (kierunek (Gnaszyn - Dworzec PKP)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie już teraz.
Autobus 12 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 12 (kierunek: (Gnaszyn - Dworzec PKP)) należącym do Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie.
12 (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 12 to Raków - Dworzec PKP 02/03, a ostatni Gnaszyn - Dworzec PKP 01. 12 (Gnaszyn - Dworzec PKP) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 12 ma 37 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 49 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 12 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 12, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 12 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 12 (Gnaszyn - Dworzec PKP) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 12 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie i każdy autobus, w tym linii 12 w Wodzisław Śląski
12 - Alternatywny kierunek
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie w Wodzisław Śląski
- 69 - Nierada — Dworzec Główny PKP/ Rozkład
- 24 - Kukuczki — Krakowska/ Rozkład
- 53 - Huta Stara "B" - Osiedle — Zajezdnia MPK/ Rozkład
- 33 - Wąsosz — Piłsudskiego/ Rozkład
- 25 - Wyczerpy - Osiedle — Malownicza/ Rozkład
- 23 - Piłsudskiego — Dźbów - KSSE Skorki/ Rozkład
- 30 - II Aleja Najświętszej Maryi Panny — Siedlec/ Rozkład
- 37 - Kawodrza Górna — Tesco/ Rozkład
- 13 - Kucelin - Szpital — Kiedrzyn/ Rozkład
- 19 - Walcownia — Żabiniec/ Rozkład
- 65 - Korwinów - Pałac — Zajezdnia MPK/ Rozkład
- 18 - Batalionów Chłopskich — Piłsudskiego/ Rozkład
- 28 - Kucelin - Szpital — Parkitka - Szpital/ Rozkład
- 21 - Dźbów - KSSE Skorki — Piłsudskiego/ Rozkład
- 80 - Raków - Dworzec PKP — Kukuczki/ Rozkład
- 17 - Liszka Dolna — Wyczerpy - Osiedle/ Rozkład
- 38 - Przyjemna — Zajezdnia MPK/ Rozkład
- 29 - Cmentarz Komunalny — Gombrowicza/ Rozkład
- 58 - Olsztyn - Rynek — Dworzec Główny PKP/ Rozkład