Linia 13
Os. Poręba 02 - Paderewskiego 01
ZTM Lublin
autobus 13 (ZTM Lublin) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 13 (Wojciechowska - Zespół Szkół 02→Rondo Lubelskiego Lipca 03) ma 2 przystanków rozpoczynając z Wojciechowska - Zespół Szkół 02 a kończąc na Rondo Lubelskiego Lipca 03.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 13 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:40. Kursuje w tym tygodniu w: poniedziałek, wtorek, czwartek.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 13 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wojciechowska - Zespół Szkół 02→Rondo Lubelskiego Lipca 03 (2 przystanków)
Wojciechowska - Zespół Szkół 02
Rondo Lubelskiego Lipca 03
FAQ dla 13
O której zaczyna kursować autobus 13?
autobus 13 rozpoczyna kurs o 05:40 w poniedziałek, wtorek, czwartek.
O której kończy kursować autobus 13?
Autobus 13 kończy kursowanie o 05:40 w poniedziałek, wtorek, czwartek.
Za ile przyjedzie autobus 13?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Os. Poręba 02 - Paderewskiego 01? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Os. Poręba 02 - Paderewskiego 01, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Lublin 13 autobus jeździ w Święto Pracy and Święto Konstytucji?
Autobus 13 może zmienić godziny kursowania w Święto Pracy and Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 13?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 13.
Rozkład jazdy autobus 13
trasa autobus 13 kursuje poniedziałek, wtorek, czwartek. Zazwyczaj w godzinach: 05:40
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:40 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:40 | Pojedynczy odjazd |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | 05:40 | Pojedynczy odjazd |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Lublin
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 13 (rusza z Wojciechowska - Zespół Szkół 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 13 (kierunek (Wojciechowska - Zespół Szkół 02→Rondo Lubelskiego Lipca 03)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Lublin już teraz.
Autobus 13 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 13 (kierunek: (Wojciechowska - Zespół Szkół 02→Rondo Lubelskiego Lipca 03)) należącym do ZTM Lublin mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Lublin można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Lublin.
13 (ZTM Lublin)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 13 to Wojciechowska - Zespół Szkół 02, a ostatni Rondo Lubelskiego Lipca 03. 13 (Wojciechowska - Zespół Szkół 02→Rondo Lubelskiego Lipca 03) kursuje poniedziałek, wtorek, czwartek.
Dodatkowe informacje: 13 ma 2 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 20 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Lublin, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Lublin i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 13 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 13, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 13 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 13 (Wojciechowska - Zespół Szkół 02→Rondo Lubelskiego Lipca 03) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 13 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Lublin i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Lublin lub takimi środkami komunikacji jak Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Lublin. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Lublin i każdy autobus, w tym linii 13 w Lublin
13 - Alternatywny kierunek
ZTM Lublin w Lublin
- 8 - Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01/ Rozkład
- 18 - Choiny 02 - Sławinkowska 03Choiny 02 - Sławinkowska 03/ Rozkład
- 904 - Kupiecka IKEA 02 - Plac Wolności 01Kupiecka IKEA 02 - Plac Wolności 01/ Rozkład
- 14 - Węglin - centrum handlowe 02 - Felin Uniwersytet 03Węglin - centrum handlowe 02 - Felin Uniwersytet 03/ Rozkład
- 28 - Żeglarska 02 - Piotrowice 01Żeglarska 02 - Piotrowice 01/ Rozkład
- 85 - Węglin 02 - Motycz Leśny - remiza 01Węglin 02 - Motycz Leśny - remiza 01/ Rozkład
- 20 - Dębówka 02 - Herberta 03Dębówka 02 - Herberta 03/ Rozkład
- 37 - Zbożowa 02 - Żeglarska 01Zbożowa 02 - Żeglarska 01/ Rozkład
- 2 - Turka - os. Borek 02 - Zbożowa 03Turka - os. Borek 02 - Zbożowa 03/ Rozkład
- 25 - Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01/ Rozkład
- 3 - Dąbrowica 02 - Głusk 01Dąbrowica 02 - Głusk 01/ Rozkład
- 24 - Nasutów - kościół 02 - Dworzec Lublin 53Nasutów - kościół 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- N2 - Felin 02 - Gęsia 06Felin 02 - Gęsia 06/ Rozkład
- 16 - Wygodna 02 - Rudnik 01Wygodna 02 - Rudnik 01/ Rozkład
- 45 - Metalurgiczna 02 - Węglin Wróbla 03Metalurgiczna 02 - Węglin Wróbla 03/ Rozkład
- 78 - Zemborzyce Podleśne 02 - Zana ZUS 03Zemborzyce Podleśne 02 - Zana ZUS 03/ Rozkład
- 303 - Węglin Wróbla 02 - Choiny 01Węglin Wróbla 02 - Choiny 01/ Rozkład
- 31 - Węglarza 02 - Os. Poręba 01Węglarza 02 - Os. Poręba 01/ Rozkład
- ZIELONA - Zbożowa 02 - ZIELONA-Zajezdnia Grygowej 01Zbożowa 02 - ZIELONA-Zajezdnia Grygowej 01/ Rozkład
- 39 - Lipniak 02 - Mełgiewska - chłodnia 03Lipniak 02 - Mełgiewska - chłodnia 03/ Rozkład