Linia 146
Plac Kaszubski - Rewa - Bursztynowa
ZKM Gdynia
autobus 146 (ZKM Gdynia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 146 (Rewa - Bursztynowa 01→Pogórze Górne 01) ma 16 przystanków rozpoczynając z Rewa - Bursztynowa 01 a kończąc na Pogórze Górne 01.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 146 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Rewa - Bursztynowa 01→Pogórze Górne 01 (16 przystanków)
Rewa - Bursztynowa 01
Rewa - Słoneczna 02
Rewa - Bosmańska 02
Rewa - Wrocławska 02
Mosty - Olchowa 01
Mosty - Ogrodowa 01
Mosty - Wiązowa 01
Pierwoszyno - Kościół 01
Pierwoszyno - Staw 01
Kosakowo - Kościół 01
Kosakowo - Urząd Gminy 01
Kosakowo - Centrum Sportowe 01
Pogórze - Herberta 01
Pogórze - Dobke 01
Pogórze - Pułaskiego 01
Pogórze Górne 01
FAQ dla 146
O której zaczyna kursować autobus 146?
autobus 146 rozpoczyna kurs o 18:44 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 146?
Autobus 146 kończy kursowanie o 22:33 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 146?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Plac Kaszubski - Rewa - Bursztynowa? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Plac Kaszubski - Rewa - Bursztynowa, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZKM Gdynia 146 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 146 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 146?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 146.
Rozkład jazdy autobus 146
Autobus 146 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 18:44 - 22:33
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 18:44 - 22:33 | 229 |
wt | 18:44 - 22:33 | 229 |
śr | 18:44 - 22:33 | 229 |
czw | 18:44 - 22:33 | 229 |
pt | 18:44 - 22:33 | 229 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZKM Gdynia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 146 (rusza z Rewa - Bursztynowa 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 146 (kierunek (Rewa - Bursztynowa 01→Pogórze Górne 01)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZKM Gdynia już teraz.
Autobus 146 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 146 (kierunek: (Rewa - Bursztynowa 01→Pogórze Górne 01)) należącym do ZKM Gdynia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZKM Gdynia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZKM Gdynia.
146 (ZKM Gdynia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 146 to Rewa - Bursztynowa 01, a ostatni Pogórze Górne 01. 146 (Rewa - Bursztynowa 01→Pogórze Górne 01) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 146 ma 16 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 17 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZKM Gdynia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 146 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 146, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 146 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 146 (Rewa - Bursztynowa 01→Pogórze Górne 01) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 146 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZKM Gdynia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZKM Gdynia lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZKM Gdynia i każdy autobus, w tym linii 146 w Trójmiasto
146 - Alternatywny kierunek
ZKM Gdynia w Trójmiasto
- 163 - Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk - Pogórze Górne/ Rozkład
- 282 - Dom Marynarza - Pogórze Górne/ Rozkład
- 137 - Kacze Buki Puszczyka - Kacze Buki/ Rozkład
- 21 - Sopot Reja - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 288 - Chylonia Dworzec PKP - Rumia Dworzec PKP/ Rozkład
- 723 - Morska - Estakada - Stocznia Gdynia/ Rozkład
- N20 - Karwiny Nowowiczlińska - Pustki Cisowskie/ Rozkład
- 128 - Dom Marynarza - Oksywie Dolne/ Rozkład
- 197 - Cisowa Sibeliusa - Obłuże Maciejewicza/ Rozkład
- 196 - Dom Marynarza - Babie Doły/ Rozkład
- 109 - Redłowo SKM - Babie Doły/ Rozkład
- Z - Żukowo - Urząd Gminy - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- W - Pustki Cisowskie - Redłowo Szpital/ Rozkład
- 190 - Plac Kaszubski - Witomino Leśniczówka/ Rozkład
- 265 - Obłuże Maciejewicza - Kosakowo - Urząd Gminy/ Rozkład
- 181 - Sopot Reja - Kacze Buki/ Rozkład
- 85 - Rumia Szmelta - Rumia Partyzantów/ Rozkład
- N30 - Kacze Buki - Rumia Dworzec PKP/ Rozkład
- 114 - Chylonia Dworzec PKP - Demptowo/ Rozkład
- 710 - ... - Grabówek SKM/ Rozkład