קו 15
מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הרכבת הישן/איסוף ומסתיים במרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א (15 תחנות)
מסוף הרכבת הישן/איסוף
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל
כיכר יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי
אבא אחימאיר/שמואל תמיר
לוחמי בית''ר/אלמוג
כלא איילון
מד''א/שדרות ירושלים
כלא אילון
עמל/היצירה
היצירה/התקווה
גן חק''ל/רבאט
מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-06:11 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-13:25 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:11 - 17:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ב׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ה׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ו׳ | 06:17 - 13:25 | 15 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ מסוף הרכבת הישן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
15 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 15 היא מסוף הרכבת הישן/איסוף והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א.
קו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 535 - האתרוג/הלימון-שוהם<->העצמאות/דיקר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 116 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים