קו 157
נצר סרני←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 157 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב'נצר סירני א ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 157 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצר סרני←תל אביב-יפו (32 תחנות)
'נצר סירני א
הבנים/נצר סירני
בית חולים שמואל הרופא
הבנים/דיזינגוף
דיזנגוף/איילה
איילה/שחף
ת''ת שבט הלוי/שא נס
מרכז מסחרי/קרן היסוד
הרב קוק/קרן היסוד
אליהו/הרב קוק
שדרות יצחק שמיר/עמק
גיא/שדרות יצחק שמיר
שדות/עומר
שער ירושלים/4313
צומת ניר צבי
צומת ניר צבי
שוק סיטונאי
תעשיון צריפין
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת חב''ד
טריגוסין/כביש 44
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
דרך השבעה/קפלן
דרך השבעה/המלאכה
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך השיריון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 157
מתי מתחיל לפעול קו 157?
קו 157 מתחיל לפעול ב-07:00 בשישי
באיזו שעה קו 157 מפסיק לעבוד?
קו 157 מפסיק לפעול ב-07:30 בשישי
מתי מגיע קו 157?
כדי לראות מתי קו נצר סרני←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצר סרני←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
האם קו האוטובוס 157 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 157 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 157 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 157 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 157
קו 157 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 07:00 - 07:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 07:00 - 07:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל157 (מ 'נצר סירני א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 157
המחירים של קו 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) עשויים להשתנות בהתאם למספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
157 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 157 היא 'נצר סירני א והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 157. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 157.
מעקב אחר קו האוטובוס 157 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 157 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 157 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים