Linia 18
Choiny 02 - Sławinkowska 03
ZTM Lublin
autobus 18 (ZTM Lublin) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 18 (Rondo Lubelskiego Lipca 03→Wojciechowska - Zespół Szkół 01) ma 2 przystanków rozpoczynając z Rondo Lubelskiego Lipca 03 a kończąc na Wojciechowska - Zespół Szkół 01.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 18 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 18:10. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 18 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Rondo Lubelskiego Lipca 03→Wojciechowska - Zespół Szkół 01 (2 przystanków)
Rondo Lubelskiego Lipca 03
Wojciechowska - Zespół Szkół 01
FAQ dla 18
O której zaczyna kursować autobus 18?
autobus 18 rozpoczyna kurs o 18:10 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 18?
Autobus 18 kończy kursowanie o 18:10 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 18?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Choiny 02 - Sławinkowska 03? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Choiny 02 - Sławinkowska 03, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 18?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 18.
Rozkład jazdy autobus 18
Autobus 18 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 18:10
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 18:10 | Pojedynczy odjazd |
wt | 18:10 | Pojedynczy odjazd |
śr | 18:10 | Pojedynczy odjazd |
czw | 18:10 | Pojedynczy odjazd |
pt | 18:10 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Lublin
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 18 (rusza z Rondo Lubelskiego Lipca 03), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 18 (kierunek (Rondo Lubelskiego Lipca 03→Wojciechowska - Zespół Szkół 01)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Lublin już teraz.
Autobus 18 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 18 (kierunek: (Rondo Lubelskiego Lipca 03→Wojciechowska - Zespół Szkół 01)) należącym do ZTM Lublin mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Lublin można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Lublin.
18 (ZTM Lublin)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 18 to Rondo Lubelskiego Lipca 03, a ostatni Wojciechowska - Zespół Szkół 01. 18 (Rondo Lubelskiego Lipca 03→Wojciechowska - Zespół Szkół 01) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 18 ma 2 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 15 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Lublin, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Lublin i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 18 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 18, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 18 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 18 (Rondo Lubelskiego Lipca 03→Wojciechowska - Zespół Szkół 01) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 18 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Lublin i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Lublin lub takimi środkami komunikacji jak Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Lublin. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Lublin i każdy autobus, w tym linii 18 w Lublin
ZTM Lublin w Lublin
- 20 - Dębówka 02 - Herberta 03Dębówka 02 - Herberta 03/ Rozkład
- 74 - Dworzec Lublin 52 - Rudnik 01Dworzec Lublin 52 - Rudnik 01/ Rozkład
- 52 - Świdnik Duży - Leśniczówka 02 - Dworzec Lublin 53Świdnik Duży - Leśniczówka 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 70 - Felin 02 - Felin 03Felin 02 - Felin 03/ Rozkład
- 17 - Głuszczyzna 02 - Paderewskiego 01Głuszczyzna 02 - Paderewskiego 01/ Rozkład
- 302 - Os. Widok 02 - Koncertowa 01Os. Widok 02 - Koncertowa 01/ Rozkład
- 37 - Zbożowa 02 - Żeglarska 01Zbożowa 02 - Żeglarska 01/ Rozkład
- 85 - Węglin 02 - Motycz Leśny - remiza 01Węglin 02 - Motycz Leśny - remiza 01/ Rozkład
- 5 - Mełgiew 02 - Dworzec Lublin 53Mełgiew 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 8 - Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01/ Rozkład
- 36 - Koncertowa 02 - Felin 03Koncertowa 02 - Felin 03/ Rozkład
- 16 - Wygodna 02 - Rudnik 01Wygodna 02 - Rudnik 01/ Rozkład
- 78 - Zemborzyce Podleśne 02 - Zana ZUS 03Zemborzyce Podleśne 02 - Zana ZUS 03/ Rozkład
- 6 - Romera 02 - Niepodległości 01Romera 02 - Niepodległości 01/ Rozkład
- 47 - Zbożowa 02 - Felin 01Zbożowa 02 - Felin 01/ Rozkład
- 54 - Wądolna 02 - Wądolna 01Wądolna 02 - Wądolna 01/ Rozkład
- 25 - Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01/ Rozkład
- N2 - Felin 02 - Gęsia 06Felin 02 - Gęsia 06/ Rozkład
- 29 - Paderewskiego 02 - Herberta 03Paderewskiego 02 - Herberta 03/ Rozkład
- ZIELONA - Zbożowa 02 - ZIELONA-Zajezdnia Grygowej 01Zbożowa 02 - ZIELONA-Zajezdnia Grygowej 01/ Rozkład