Linia 191
Tarnowskie Góry Dworzec - Zbrosławice Urząd Gminy
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 191 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 191 (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec) ma 24 przystanków rozpoczynając z Boniowice Szkoła a kończąc na Tarnowskie Góry Dworzec.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 191 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec (24 przystanków)
Boniowice Szkoła
Kamieniec
Kamieniec Gospodarstwo Rolne [Nż]
Łubki Pętla
Łubki [Nż]
Księży Las
Księży Las Leśna [Nż]
Wilkowice Osiedle [Nż]
Wilkowice Straż Pożarna
Wilkowice
Miedary Cmentarz [Nż]
Miedary Szkoła
Miedary Dworcowa [Nż]
Laryszów II
Laryszów I
Laryszów Skrzyżowanie [Nż]
Stare Tarnowice Szpital
Stare Tarnowice Janasa
Stare Tarnowice Osiedle Przyjaźń
Stare Tarnowice Pomorska
Tarnowskie Góry Krótka
Tarnowskie Góry Wyszyńskiego
Tarnowskie Góry Bytomska
Tarnowskie Góry Dworzec
FAQ dla 191
O której zaczyna kursować autobus 191?
autobus 191 rozpoczyna kurs o 04:27 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 191?
Autobus 191 kończy kursowanie o 22:53 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 191?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Tarnowskie Góry Dworzec - Zbrosławice Urząd Gminy? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Tarnowskie Góry Dworzec - Zbrosławice Urząd Gminy, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 191 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 191 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 191?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 191.
Schemat trasy autobus 191 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec
Rozkład jazdy autobus 191
Autobus trasa 191 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:27 - 22:53
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:27 - 22:53 | 42 - 102 |
wt | 04:27 - 22:53 | 42 - 102 |
śr | 04:27 - 22:53 | 42 - 102 |
czw | 04:27 - 22:53 | 42 - 102 |
pt | 04:27 - 22:53 | 42 - 102 |
sob | 04:33 - 22:53 | 75 - 135 |
ndz | 04:33 - 22:53 | 75 - 135 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 191 (rusza z Boniowice Szkoła), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 191 (kierunek (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 191 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 191 (kierunek: (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
191 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 191 to Boniowice Szkoła, a ostatni Tarnowskie Góry Dworzec. 191 (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 191 ma 24 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 46 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 191 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 191, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 191 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 191 (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 191 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 191 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 189 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 145 - Bibiela Pętla - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 173 - Bytom Dworzec - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 30N - Katowice Dworzec - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 130 - Halemba Pętla - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 75 - Tychy Towarowa - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 100 - Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 200 - Sączów Kościół - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 916 - Ksawera Prosta Pętla - Ksawera Prosta Pętla/ Rozkład
- 800 - Będzin Kościuszki - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 750 - Miechowice Plejada - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 608 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 603 - Gołonóg Osiedle - Gołonóg Zajezdnia/ Rozkład
- 11 - Katowice Plac Wolności - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 112 - Tarnowskie Góry Dworzec - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 83 - Tarnowskie Góry Dworzec - Rokitnica Pętla/ Rozkład
- 41 - Gliwice Dworcowa - Mikołów Nowa/ Rozkład
- 274 - Bieruń KWK Piast - Tychy Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 168 - Katowice Plac Wolności - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład