Linia 274
Bieruń KWK Piast - Tychy Szpital Wojewódzki
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 274 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 274 (Bieruń Kwk Piast→Tychy Szpital Wojewódzki) ma 40 przystanków rozpoczynając z Bieruń Kwk Piast a kończąc na Tychy Szpital Wojewódzki.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 274 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bieruń Kwk Piast→Tychy Szpital Wojewódzki (40 przystanków)
Bieruń Kwk Piast
Bieruń Osiedle
Bieruń Wawelska Skrzyżowanie
Bieruń Majowa
Bieruń Groblana
Bieruń Filia SP 3
Jedlina Nasypowa
Jedlina Skromna
Jedlina Park
Jedlina I
Jedlina Wiadukt
Bojszowy Rsp
Bojszowy Jedlińska
Bojszowy Gaikowa
Bojszowy Przedszkole
Bojszowy Pancerniaków
Bojszowy Dr. Do Świerczyńca
Bojszowy Nowe Cichy Kącik
Bojszowy Nowe Prosta
Świerczyniec Sklep
Świerczyniec Klub
Świerczyniec Ul. Barwna-Siewna
Świerczyniec Pętla
Tychy Barwna Cmentarz
Bieruń Domy Polne
Bieruń Baza Transportowa
Tychy Oczyszczalnia
Tychy Strefowa Wschodnia
Tychy Strefowa Centralna
Tychy Strefowa
Tychy Strefowa Skrzyżowanie
Tychy Towarowa Rondo
Tychy Towarowa Skrzyżowanie
Tychy Towarowa
Tychy Hipermarkety
Tychy Paprocańska
Tychy Osiedle "O"
Tychy Lodowisko
Tychy Wyszyńskiego
Tychy Szpital Wojewódzki
FAQ dla 274
O której zaczyna kursować autobus 274?
autobus 274 rozpoczyna kurs o 04:33 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 274?
Autobus 274 kończy kursowanie o 20:40 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 274?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Bieruń KWK Piast - Tychy Szpital Wojewódzki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Bieruń KWK Piast - Tychy Szpital Wojewódzki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 274 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 274 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 274?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 274.
Schemat trasy autobus 274 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Bieruń Kwk Piast→Tychy Szpital Wojewódzki
Rozkład jazdy autobus 274
Autobus trasa 274 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:33 - 20:40
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:33 - 20:40 | 51 - 154 |
wt | 04:33 - 20:40 | 51 - 154 |
śr | 04:33 - 20:40 | 51 - 154 |
czw | 04:33 - 20:40 | 51 - 154 |
pt | 04:33 - 20:40 | 51 - 154 |
sob | 04:50 - 20:40 | 132 - 285 |
ndz | 04:50 - 20:40 | 132 - 285 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 274 (rusza z Bieruń Kwk Piast), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 274 (kierunek (Bieruń Kwk Piast→Tychy Szpital Wojewódzki)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 274 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 274 (kierunek: (Bieruń Kwk Piast→Tychy Szpital Wojewódzki)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
274 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 274 to Bieruń Kwk Piast, a ostatni Tychy Szpital Wojewódzki. 274 (Bieruń Kwk Piast→Tychy Szpital Wojewódzki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 274 ma 40 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 58 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 274 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 274, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 274 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 274 (Bieruń Kwk Piast→Tychy Szpital Wojewódzki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 274 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 274 w Wodzisław Śląski
274 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 791 - Boniowice Szkoła - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 85 - Bytom Dworzec - Dobieszowice Skrzyżowanie/ Rozkład
- 17 - Świerklaniec Park - Siedliska/ Rozkład
- 650 - Czechowice Kąpielisko Parking - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 194 - Gliwice Zajezdnia - Leszczyny Czereśniowa/ Rozkład
- 814 - Milowice Osiedle Kalety - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 69 - Woszczyce Centrum - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 835 - Katowice Piotra Skargi - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 49 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Sławków ZWM/ Rozkład
- 103 - Tąpkowice Szkoła - Tąpkowice Szkoła/ Rozkład
- 82 - Halemba Kopalnia - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 57 - Gliwice Dworcowa - Brzezinka Wałbrzyska/ Rozkład
- T-46 - Katowice Plac Miarki - Katowice Plac Wolności
- M19 - Sosnowiec Urząd Miasta - Pyrzowice Port Lotniczy (Katowice Airport)/ Rozkład
- 850 - Bytom Dworzec - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 153 - Księży Las - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 604 - Osiedle Mydlice Pętla - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 134 - Tarnowskie Góry Dworzec - Wieszowa Stacja Paliw/ Rozkład
- 114 - Bytom Dworzec - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 657N - Panewniki Owsiana - Katowice Dworzec/ Rozkład