Linia 20
Chorzów Rynek - Załęże Pośpiecha
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
tramwaj 20 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Tramwaj 20 (Chorzów Rynek→Gliwice Zajezdnia) ma 45 stacji rozpoczynając z Chorzów Rynek a kończąc na Gliwice Zajezdnia.
Wybierz dowolną stacji z trasy tramwaj 20 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chorzów Rynek→Gliwice Zajezdnia (45 przystanków)
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół Św. Jadwigi
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Bałtycka
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Polna
Piaśniki Osiedle Skałka
Piaśniki Skrzyżowanie
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Szyby Rycerskie [Nż]
Łagiewniki Gojny [Nż]
Bytom Urząd Pracy
Bytom Łagiewnicka
Bytom Zamłynie
Szombierki Kopalnia
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kościół
Szombierki Ratusz
Szombierki Elektrownia
Bobrek Wytrwałych
Bobrek Ratusz
Bobrek Osiedle POD Brzozami
Biskupice Pętla
Biskupice Ziemska [Nż]
Biskupice Zamkowa
Biskupice Kościół
Biskupice Młyńska
Zabrze Hagera [Nż]
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice Zajezdnia
FAQ dla 20
O której zaczyna kursować tramwaj 20?
tramwaj 20 rozpoczyna kurs o 04:12 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować tramwaj 20?
Tramwaj 20 kończy kursowanie o 14:42 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie tramwaj 20?
Kiedy przyjedzie Tramwaj linii Chorzów Rynek - Załęże Pośpiecha? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Tramwaj linii Chorzów Rynek - Załęże Pośpiecha, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 20 tramwaj jeździ w Zielone Świątki?
Tramwaj 20 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest stacja dla tramwaj 20?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla tramwaj 20.
Schemat linii tramwaj 20 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Chorzów Rynek→Gliwice Zajezdnia
Rozkład jazdy tramwaj 20
Tramwaj linia 20 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:12 - 14:42
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:12 - 14:42 | 45 |
wt | 04:12 - 14:42 | 45 |
śr | 04:12 - 14:42 | 45 |
czw | 04:12 - 14:42 | 45 |
pt | 04:12 - 14:42 | 45 |
sob | 04:12 - 14:42 | 45 |
ndz | 04:12 - 14:42 | 45 |
Komunikaty o stanie usług dla tramwaj ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 20 (rusza z Chorzów Rynek), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 20 (kierunek (Chorzów Rynek→Gliwice Zajezdnia)) i śledź tramwaj, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Tramwaj 20 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 20 (kierunek: (Chorzów Rynek→Gliwice Zajezdnia)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
20 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie tramwaj 20 to Chorzów Rynek, a ostatni Gliwice Zajezdnia. 20 (Chorzów Rynek→Gliwice Zajezdnia) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 20 ma 45 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 76 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym tramwaj, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą stacji tramwaj 20 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla tramwaj 20, którymi możesz podróżować.
Tramwaj linii 20 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 20 (Chorzów Rynek→Gliwice Zajezdnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia tramwaj linii 20 lub aplikacji do śledzenia na żywo tramwaj ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci tramwaj.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy tramwaj, w tym linii 20 w Wodzisław Śląski
20 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 19 - Katowice Plac Wolności - Stroszek Zajezdnia/ Rozkład
- 43 - Katowice Plac Wolności - Koszutka Słoneczna Pętla/ Rozkład
- 27 - Kazimierz Górniczy Pętla - Osiedle Zamkowe Pętla/ Rozkład
- 24 - Konstantynów Okrzei - Osiedle Zamkowe Pętla/ Rozkład
- 56 - Brynów Centrum Przesiadkowe - Zawodzie Zajezdnia
- 26 - Milowice Pętla - Osiedle Zamkowe Pętla/ Rozkład
- 21 - Osiedle Zamkowe Pętla - Milowice Pętla/ Rozkład
- 2 - Gliwice Zajezdnia - Bytom Plac Sikorskiego/ Rozkład
- 16 - Zawodzie Zajezdnia - Katowice Plac Miarki/ Rozkład
- 36 - Zawodzie Zajezdnia - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 1 - Chebzie Pętla - Gliwice Zajezdnia/ Rozkład
- 0 - Zawodzie Zajezdnia - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 34 - Zawodzie Zajezdnia - Szopienice Pętla/ Rozkład
- 6 - Zawodzie Zajezdnia - Katowice Plac Miarki/ Rozkład
- 49 - Bytom Plac Sikorskiego - Stroszek Zajezdnia/ Rozkład
- 4 - Zaborze Pętla - Gliwice Zajezdnia/ Rozkład
- 23 - Zawodzie Zajezdnia - Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach./ Rozkład
- 15 - Katowice Plac Wolności - Zagórze Pętla/ Rozkład
- 38 - Bytom Powstańców Śląskich - Bytom Kościół św. Trójcy/ Rozkład