Linia 21
Sopot Reja - Gdynia Dworzec Gł. PKP
ZKM Gdynia
autobus 21 (ZKM Gdynia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 21 (Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02→Sopot Reja 02) ma 17 przystanków rozpoczynając z Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02 a kończąc na Sopot Reja 02.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 21 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02→Sopot Reja 02 (17 przystanków)
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02
Harcerska 02
Centrum Nauki Experyment 02
Redłowo Skm - Park Technologiczny 02
Zwycięstwa - Wielkopolska 02
Nawigatorów 02
Orłowo Skm - Orłowska 02
Orłowo Skm - ""Klif"" 02
Kolibki 02
Bernadowska 02
Kamienny Potok Skm 02
Wejherowska 02
Malczewskiego 02
Bohaterów Monte Cassino 02
Sopot PKP - Niepodległości 02
3 Maja 02
Sopot Reja 02
FAQ dla 21
O której zaczyna kursować autobus 21?
autobus 21 rozpoczyna kurs o 07:33 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 21?
Autobus 21 kończy kursowanie o 08:03 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 21?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Sopot Reja - Gdynia Dworzec Gł. PKP? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Sopot Reja - Gdynia Dworzec Gł. PKP, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZKM Gdynia 21 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 21 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 21?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 21.
Rozkład jazdy autobus 21
Autobus 21 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 07:33 - 08:03
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:33 - 08:03 | 30 |
wt | 07:33 - 08:03 | 30 |
śr | 07:33 - 08:03 | 30 |
czw | 07:33 - 08:03 | 30 |
pt | 07:33 - 08:03 | 30 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZKM Gdynia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 21 (rusza z Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 21 (kierunek (Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02→Sopot Reja 02)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZKM Gdynia już teraz.
Autobus 21 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 21 (kierunek: (Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02→Sopot Reja 02)) należącym do ZKM Gdynia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZKM Gdynia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZKM Gdynia.
21 (ZKM Gdynia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 21 to Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02, a ostatni Sopot Reja 02. 21 (Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02→Sopot Reja 02) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 21 ma 17 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 22 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZKM Gdynia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 21 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 21, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 21 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 21 (Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02→Sopot Reja 02) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 21 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZKM Gdynia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZKM Gdynia lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZKM Gdynia i każdy autobus, w tym linii 21 w Trójmiasto
ZKM Gdynia w Trójmiasto
- 152 - Mały Kack Sandomierska - Oksywie Dickmana/ Rozkład
- 121 - Redłowo Szpital - Chwarzno Sokółka/ Rozkład
- 177 - Brodwino - Kamienny Potok SKM/ Rozkład
- 147 - Karwiny Nowowiczlińska - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 165 - Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk - Rewa - Bursztynowa/ Rozkład
- 23 - Kacze Buki - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 204 - Norwida - Norwida/ Rozkład
- 153 - Wielki Kack Fikakowo - Wielki Kack Starodworcowa/ Rozkład
- 146 - Plac Kaszubski - Rewa - Bursztynowa/ Rozkład
- 190 - Plac Kaszubski - Witomino Leśniczówka/ Rozkład
- 33 - Karwiny Tuwima - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 198 - Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk - Obłuże Centrum/ Rozkład
- 187 - Kamienny Potok SKM - Kamienny Potok SKM/ Rozkład
- 87 - Reda Bosmańska - Reda Bosmańska/ Rozkład
- 193 - Karwiny Nowowiczlińska - Szemud - Centrum Samorządowe/ Rozkład
- 119 - Dworzec Morski - Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli/ Rozkład
- 28 - 3 Maja - Hala - Pustki Cisowskie/ Rozkład
- 173 - Plac Kaszubski - Chylonia Dworzec PKP/ Rozkład
- 128 - Dom Marynarza - Oksywie Dolne/ Rozkład
- 252 - Norwida - Norwida/ Rozkład