Linia 26
Orłowo SKM - "Klif" - Cisowa Sibeliusa
ZKM Gdynia
autobus 26 (ZKM Gdynia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 26 (Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Cisowa Sibeliusa 03) ma 26 przystanków rozpoczynając z Orłowo Skm - ""Klif"" 06 a kończąc na Cisowa Sibeliusa 03.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 26 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Cisowa Sibeliusa 03 (26 przystanków)
Orłowo Skm - ""Klif"" 06
Orłowo Skm - ""Klif"" 01
Orłowo Skm - Orłowska 01
Nawigatorów 01
Zwycięstwa - Wielkopolska 01
Redłowo Skm - Park Technologiczny 01
Centrum Nauki Experyment 01
Harcerska 01
Wzgórze Św. Maksymiliana Skm 03
Witomińska 01
Warszawska 01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności 01
Bpa Okoniewskiego 02
Stocznia Skm - Morska 02
Uniwersytet Morski 02
Mireckiego 02
Kalksztajnów 02
Morska - Estakada 02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych 02
Zamenhofa 04
Wiejska 02
Chylonia Centrum 02
Morska - Kcyńska 02
Zbożowa 02
Owsiana 02
Cisowa Sibeliusa 03
FAQ dla 26
O której zaczyna kursować autobus 26?
autobus 26 rozpoczyna kurs o 05:06 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 26?
Autobus 26 kończy kursowanie o 22:39 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 26?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Orłowo SKM - "Klif" - Cisowa Sibeliusa? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Orłowo SKM - "Klif" - Cisowa Sibeliusa, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZKM Gdynia 26 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 26 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 26?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 26.
Rozkład jazdy autobus 26
Autobus trasa 26 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:06 - 22:39
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:06 - 22:39 | 15 - 20 |
wt | 05:06 - 22:39 | 15 - 20 |
śr | 05:06 - 22:39 | 15 - 20 |
czw | 05:06 - 22:39 | 15 - 20 |
pt | 05:06 - 22:39 | 15 - 20 |
sob | 05:21 - 22:39 | 20 - 30 |
ndz | 06:16 - 22:39 | 30 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZKM Gdynia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 26 (rusza z Orłowo Skm - ""Klif"" 06), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 26 (kierunek (Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Cisowa Sibeliusa 03)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZKM Gdynia już teraz.
Autobus 26 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 26 (kierunek: (Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Cisowa Sibeliusa 03)) należącym do ZKM Gdynia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZKM Gdynia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZKM Gdynia.
26 (ZKM Gdynia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 26 to Orłowo Skm - ""Klif"" 06, a ostatni Cisowa Sibeliusa 03. 26 (Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Cisowa Sibeliusa 03) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 26 ma 26 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 38 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZKM Gdynia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 26 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 26, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 26 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 26 (Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Cisowa Sibeliusa 03) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 26 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZKM Gdynia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZKM Gdynia lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZKM Gdynia i każdy autobus, w tym linii 26 w Trójmiasto
26 - Alternatywny kierunek
- 26 - Cisowa Sibeliusa 01→Orłowo Skm - ""Klif"" 04 / Rozkład
- 26 - Cisowa Sibeliusa 01→Orłowo Skm - ""Klif"" 04 / Rozkład
- 26 - Cisowa Sibeliusa 01→Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02 / Rozkład
- 26 - Cisowa Sibeliusa 01→Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka 02 / Rozkład
- 26 - Grabówek Skm 53→Cisowa Sibeliusa 03 / Rozkład
- 26 - Grabówek Skm 53→Orłowo Skm - ""Klif"" 04 / Rozkład
- 26 - Grabówek Skm 53→Orłowo Skm - ""Klif"" 04 / Rozkład
ZKM Gdynia w Trójmiasto
- 87 - Reda Bosmańska - Reda Bosmańska/ Rozkład
- 84 - Rumia Dworzec PKP - Reda Bosmańska/ Rozkład
- 25 - 3 Maja - Hala - Cisowa SKM/ Rozkład
- 29 - Wielki Kack Fikakowo - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 153 - Wielki Kack Fikakowo - Wielki Kack Starodworcowa/ Rozkład
- 187 - Kamienny Potok SKM - Kamienny Potok SKM/ Rozkład
- 105 - Redłowo Szpital - Mechelinki Przystań/ Rozkład
- 140 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wiczlino Niemotowo/ Rozkład
- 723 - Morska - Estakada - Stocznia Gdynia/ Rozkład
- 86 - Rumia Dworzec PKP - Dębogórze-Wybudowanie - Leśna/ Rozkład
- 198 - Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk - Obłuże Centrum/ Rozkład
- N40 - Witomino Leśniczówka - Pogórze Dolne/ Rozkład
- 181 - Sopot Reja - Kacze Buki/ Rozkład
- 30 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Cisowa Sibeliusa/ Rozkład
- 33 - Karwiny Tuwima - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 700 - ... - Kacze Buki/ Rozkład
- 197 - Cisowa Sibeliusa - Obłuże Maciejewicza/ Rozkład
- 252 - Norwida - Norwida/ Rozkład
- 163 - Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk - Pogórze Górne/ Rozkład
- 22 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Cisowa SKM/ Rozkład