קו 3
חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחוף נפרד/שדרות בן גוריון ומסתיים בשד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (59 תחנות)
חוף נפרד/שדרות בן גוריון
חוף דלילה/יפה נוף
יפה נוף/השונית
מרינה/יפה נוף
חוף בר כוכבא/יפה נוף
בר כוכבא/גולני
אבא אחימאיר/בר כוכבא
מלון הולידיי אין
ככר נחשון
גדעון בן יואש/יפתח הגלעדי
בן יואש/איילון
בן יואש \ עתניאל
גדעון בן יואש/סמטת שמגר
צבי סגל/יפתח הגלעדי
שד. ירושלים/תרצה
האצ''ל/משה שרת
שד. הציונות/שרה אהרונסון
מקיף עירוני ד'/שדרות הציונות
שדרות מונטיפיורי/טרומפלדור
שדרות מונטיפיורי/שדרות ירושלים
שדרות ירושלים/שדרות מונטיפיורי
שד. מנחם בגין/שד. יצחק רבין
שדרות בגין/עמיעד
שדרות בגין/עמיעד
יהדות ספרד/אקסודוס
יהדות ספרד/אופירה
יהדות ספרד/כנפי נשרים
כנפי נשרים/חניתה
כל ישראל חברים/דותן
כי''ח/אקסודוס
אקסודוס/מבצע משה
אקסודוס/חופית
אנה פרנק/שד.מנחם בגין
מסוף רמז/רציפים
דוד רמז/הפלמ''ח
הרצל/הפלמ''ח
קניון חוצות/כצנלסון
בית ההסתדרות/בן גוריון
בן גוריון/נאות אשקלון
ביאליק/בן זומא
עליית הנוער/הצופים
הסוכנות היהודית/בני עקיבא
הסוכנות היהודית/השומר הצעיר
שדרות עופר/הסוכנות היהודית
ביאליק/אפרים צור
ביאליק/יוספטל
ביאליק/ההסתדרות
ש''י עגנון/ההסתדרות
ש''י עגנון/קופת חולים
שפירא/ש''י עגנון
ח.מ. שפירא/משה יוליש
שפירא/יעקב וייס
ח.מ.שפירא/אבשלום חביב
שפירא/שני אליהו
שני אליהו/עולי הגרדום
עולי הגרדום/שני אליהו
עולי הגרדום/עמיעוז
עולי הגרדום/יחיעם
שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 3 של דן בדרום (Dan Badarom) - חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 23:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:00 | 30 |
ד׳ | 05:00 - 23:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 23:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:05 - 16:05 | 20 |
ש׳ | 21:20 - 23:30 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ חוף נפרד/שדרות בן גוריון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
3 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 3 היא חוף נפרד/שדרות בן גוריון והתחנה האחרונה היא שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום.
קו 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 21 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמים/מועדון פיס-תלמים-1#/ לוח זמנים
- 95א - בן צבי/גיבורי שיחרור-אשקלון<->בית אל/חלמונית-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 98 - אנה פרנק/תשרי-אשקלון<->עירוני ד'-אשקלון-1#
- 10 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->בני נצרים-בני נצרים-1#/ לוח זמנים
- 12 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים<->דרך הטייסים/דרך הבשמים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שיבולים כניסה-שדות נגב-1#/ לוח זמנים
- 7 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 8א - גלובוס סנטר-מבקיעים<->אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 7 - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 4 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 442 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 31 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->אור החיים/יציאה-תפרח-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק עירוני חדש-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 8 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->יד נתן ג-יד נתן-1#/ לוח זמנים
- 3 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 10א - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->הבאר/תנובה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 5 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים