קו 30
הוד השרון←הרצלייה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 30 (הוד השרון←הרצלייה) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתיכון הדרים/ז'בוטינסקי ומסתיים בהשונית/יורדי ים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הוד השרון←הרצלייה (57 תחנות)
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הציונות
האגודה/ז'בוטינסקי
זבוטינסקי/השושנים
המחתרות/ז'בוטינסקי
הגנים/השומר
השומר/הפלמ''ח
השומר/חטיבת יפתח
השומר/סיני
ז'בוטינסקי/השומר
מגרש כדורגל/המחתרות
המחתרות/הערבה
הנרייטה סולד/יורדי הים
הנרייטה סולד/ההגנה
הנרייטה סולד/כוכבן
הבנים/הנרייטה סולד
הבנים/הלילך
הבנים/האירוס
א.ד. גורדון/הבנים
הבנים/הברוש
הבנים/בני ברית
מרכז הוד השרון/הבנים
דרך מגדיאל/הפרסה
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/אשכול
דרך מגדיאל/זקיף
סוקולוב/הידידות
סוקולוב/אנצילביץ'
סוקולוב/שמיר
מסוף רעננה
אחוזה/הרב יצחק נסים
אחוזה/רבוצקי
מרכז אליאב/שברץ
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/ז'בוטינסקי
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/מוצקין
אחוזה/מגדל
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
מרכז מסחרי מול הפארק/דרך ירושלים
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
מנחם בגין/כנפי נשרים
ז'בוטינסקי/יוסף נבו
היכל אומנויות הבמה/ז'בוטינסקי
קאנטרי קלאב/ז'בוטינסקי
שד. שבעת הכוכבים/בן ציון מיכאלי
קניון שבעת הכוכבים/בן ציון מיכאלי
ת. רכבת הרצליה
שדרות שבעת הכוכבים/משה דיין
שדרות אבא אבן/אריה שנקר
משכית/יוחנן הסנדלר
מדינת היהודים/משכית
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר
יהושע בן נון/שד. אבא אבן
קניון ארנה
השונית/יורדי ים
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו הוד השרון←הרצלייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הוד השרון←הרצלייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (הוד השרון←הרצלייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הוד השרון←הרצלייה (הוד השרון←הרצלייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 30
קו 30 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:30 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 08:00 | 45 |
ב׳ | 06:30 - 08:00 | 45 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 08:00 | 45 |
ה׳ | 06:30 - 08:00 | 45 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ תיכון הדרים/ז'בוטינסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (הוד השרון←הרצלייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (הוד השרון←הרצלייה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
30 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 30 היא תיכון הדרים/ז'בוטינסקי והתחנה האחרונה היא השונית/יורדי ים.
קו 30 (הוד השרון←הרצלייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (הוד השרון←הרצלייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
30 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 54 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 616 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 660 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 99 - קהילת ציון/אנפה-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 4 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 610 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 587 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->מכללת ספיר-שער הנגב-2#
- 378 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 5 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 570 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קניון איילון-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים