Linia 30
Giszowiec Kopalnia Staszic - Michałkowice Bytomska
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 30 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 30 (Giszowiec Kopalnia Staszic→Katowice Aleja Korfantego) ma 25 przystanków rozpoczynając z Giszowiec Kopalnia Staszic a kończąc na Katowice Aleja Korfantego.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 30 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic→Katowice Aleja Korfantego (25 przystanków)
Giszowiec Kopalnia Staszic
Giszowiec Karolinki
Giszowiec Kolista Stacja Paliw
Giszowiec Kościół
Giszowiec Radosna
Giszowiec Przyjazna
Giszowiec Przyjemna
Giszowiec Szyb Roździeński
Giszowiec Kosmiczna
Giszowiec Mysłowicka
Kolonia Wysockiego Woźniaków
Kolonia Wysockiego Kulika
Nikiszowiec Szyb Pułaski
Nikiszowiec Szpital
Nikiszowiec Szyb Wilson
Janów Lwowska Szkoła
Wilhelmina Skrzyżowanie
Wilhelmina Zespół Szkół
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Bohaterów Monte Cassino
Katowice Strefa Kultury
Katowice Strefa Kultury Nospr
Katowice Aleja Korfantego
FAQ dla 30
O której zaczyna kursować autobus 30?
autobus 30 rozpoczyna kurs o 18:06 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 30?
Autobus 30 kończy kursowanie o 23:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 30?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Giszowiec Kopalnia Staszic - Michałkowice Bytomska? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Giszowiec Kopalnia Staszic - Michałkowice Bytomska, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 30 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 30 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 30?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 30.
Schemat trasy autobus 30 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Giszowiec Kopalnia Staszic→Katowice Aleja Korfantego
Rozkład jazdy autobus 30
Autobus trasa 30 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 18:06 - 23:20
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 18:06 - 23:20 | 314 |
wt | 18:06 - 23:20 | 314 |
śr | 18:06 - 23:20 | 314 |
czw | 18:06 - 23:20 | 314 |
pt | 18:06 - 23:20 | 314 |
sob | 23:20 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 23:20 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 30 (rusza z Giszowiec Kopalnia Staszic), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 30 (kierunek (Giszowiec Kopalnia Staszic→Katowice Aleja Korfantego)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 30 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 30 (kierunek: (Giszowiec Kopalnia Staszic→Katowice Aleja Korfantego)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
30 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 30 to Giszowiec Kopalnia Staszic, a ostatni Katowice Aleja Korfantego. 30 (Giszowiec Kopalnia Staszic→Katowice Aleja Korfantego) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 30 ma 25 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 33 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 30 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 30, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 30 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 30 (Giszowiec Kopalnia Staszic→Katowice Aleja Korfantego) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 30 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 30 w Wodzisław Śląski
30 - Alternatywny kierunek
- 30 - Giszowiec Kopalnia Staszic→Michałkowice Bytomska / Rozkład
- 30 - Katowice Aleja Korfantego→Giszowiec Kopalnia Staszic / Rozkład
- 30 - Katowice Mickiewicza→Michałkowice Bytomska / Rozkład
- 30 - Michałkowice Bytomska→Giszowiec Kopalnia Staszic / Rozkład
- 30 - Michałkowice Bytomska→Katowice Aleja Korfantego / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 159 - Leboszowice Las - Żernica Skrzyżowanie/ Rozkład
- 109 - Bogucice Cmentarz - Osiedle Witosa Pętla/ Rozkład
- 689 - Katowice Dworzec - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 255 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 227 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 113N - Bytom Dworzec - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 189 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 678 - Osiedle Kopernika Pętla - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 106 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 34 - Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- A4N - Gliwice Zajezdnia - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 721 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 101 - Tychy Towarowa - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 175 - Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 245 - Mikołów Dworzec - Tychy Towarowa/ Rozkład
- M108 - Tychy Lodowisko - Imielin Wiadukt/ Rozkład
- 791 - Boniowice Szkoła - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 237 - Tucznawa Remiza - Gołonóg Osiedle/ Rozkład
- 21 - Wilkowyje Murarska - Tychy Towarowa/ Rozkład