Linia 31
Ergo Arena - Dąbrowa Miętowa
ZKM Gdynia
autobus 31 (ZKM Gdynia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 31 (Ergo Arena 03→Dąbrowa Miętowa 02) ma 33 przystanków rozpoczynając z Ergo Arena 03 a kończąc na Dąbrowa Miętowa 02.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 31 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Ergo Arena 03→Dąbrowa Miętowa 02 (33 przystanków)
Ergo Arena 03
Ergo Arena 01
Łokietka 01
Mierosławskiego 01
Władysława IV 02
3 Maja 03
Sopot PKP - Niepodległości 01
Bohaterów Monte Cassino 01
Goyki 01
Malczewskiego 01
Wejherowska 01
Kamienny Potok Skm 01
Bernadowska 01
Kolibki 01
Orłowo Skm - ""Klif"" 01
Orłowo Skm - Orłowska 01
Nawigatorów 01
Zwycięstwa - Wielkopolska 04
Plac Górnośląski 02
Łowicka 02
Olgierda 02
Lidzka 02
Racławicka 02
Karwiny Pkm 02
Nałkowskiej 02
Źródło Marii 02
Myśliwska 02
Karwiny Nowowiczlińska 02
Anyżowa 02
Dąbrowa Centrum 02
Piołunowa 02
Tymiankowa 02
Dąbrowa Miętowa 02
FAQ dla 31
O której zaczyna kursować autobus 31?
autobus 31 rozpoczyna kurs o 07:43 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 31?
Autobus 31 kończy kursowanie o 19:20 w niedziela.
Za ile przyjedzie autobus 31?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Ergo Arena - Dąbrowa Miętowa? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Ergo Arena - Dąbrowa Miętowa, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZKM Gdynia 31 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 31 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 31?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 31.
Rozkład jazdy autobus 31
Autobus trasa 31 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 07:43 - 20:56
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:43 - 20:56 | 60 - 98 |
wt | 07:43 - 20:56 | 60 - 98 |
śr | 07:43 - 20:56 | 60 - 98 |
czw | 07:43 - 20:56 | 60 - 98 |
pt | 07:43 - 20:56 | 60 - 98 |
sob | 09:17 - 20:56 | 96 - 124 |
ndz | 11:20 - 19:20 | 120 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZKM Gdynia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 31 (rusza z Ergo Arena 03), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 31 (kierunek (Ergo Arena 03→Dąbrowa Miętowa 02)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZKM Gdynia już teraz.
Autobus 31 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 31 (kierunek: (Ergo Arena 03→Dąbrowa Miętowa 02)) należącym do ZKM Gdynia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZKM Gdynia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZKM Gdynia.
31 (ZKM Gdynia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 31 to Ergo Arena 03, a ostatni Dąbrowa Miętowa 02. 31 (Ergo Arena 03→Dąbrowa Miętowa 02) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 31 ma 33 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 44 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZKM Gdynia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 31 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 31, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 31 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 31 (Ergo Arena 03→Dąbrowa Miętowa 02) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 31 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZKM Gdynia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZKM Gdynia lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZKM Gdynia i każdy autobus, w tym linii 31 w Trójmiasto
31 - Alternatywny kierunek
- 31 - Dąbrowa Centrum 02→Dąbrowa Miętowa 02 / Rozkład
- 31 - Dąbrowa Miętowa 01→Ergo Arena 04 / Rozkład
- 31 - Dąbrowa Miętowa 01→Orłowo Skm - ""Klif"" 04 / Rozkład
- 31 - Ergo Arena 03→Kacze Buki 01 / Rozkład
- 31 - Kacze Buki 02→Ergo Arena 04 / Rozkład
- 31 - Kacze Buki 02→Orłowo Skm - ""Klif"" 04 / Rozkład
- 31 - Kacze Buki 02→Orłowo Skm - ""Klif"" 04 / Rozkład
- 31 - Karwiny Nowowiczlińska 55→Dąbrowa Miętowa 02 / Rozkład
- 31 - Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Dąbrowa Miętowa 02 / Rozkład
ZKM Gdynia w Trójmiasto
- N30 - Kacze Buki - Rumia Dworzec PKP/ Rozkład
- 160 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Chwarzno Polanki/ Rozkład
- 196 - Dom Marynarza - Babie Doły/ Rozkład
- N65 - Pogórze Górne - Rewa - Bursztynowa/ Rozkład
- 209 - Babie Doły - Redłowo SKM/ Rozkład
- W - Pustki Cisowskie - Redłowo Szpital/ Rozkład
- 181 - Sopot Reja - Kacze Buki/ Rozkład
- 125 - Redłowo Szpital - Pogórze Dolne/ Rozkład
- 33 - Karwiny Tuwima - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 102 - Plac Kaszubski - Chylonia Dworzec PKP/ Rozkład
- 198 - Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk - Obłuże Centrum/ Rozkład
- 177 - Brodwino - Kamienny Potok SKM/ Rozkład
- 24 - Dąbrowa Miętowa - Stocznia Gdynia/ Rozkład
- 26 - Orłowo SKM - "Klif" - Cisowa Sibeliusa/ Rozkład
- 23 - Kacze Buki - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 760 - ... - Węzeł Franciszki Cegielskiej/ Rozkład
- K - Obłuże Maciejewicza - Kacze Buki/ Rozkład
- 22 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Cisowa SKM/ Rozkład
- 185 - Kamienny Potok - Kujawska - Kamienny Potok - Kujawska/ Rozkład
- 287 - Osiedle Mickiewicza - Kamienny Potok - Kościół