Linia 33
Rondo Krwiodawców 03 - Tomaszowice - kościół 01
ZTM Lublin
autobus 33 (ZTM Lublin) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 33 (Nałęczowska 02→Os. Widok 02) ma 2 przystanków rozpoczynając z Nałęczowska 02 a kończąc na Os. Widok 02.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 33 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:53. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 33 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Nałęczowska 02→Os. Widok 02 (2 przystanków)
Nałęczowska 02
Os. Widok 02
FAQ dla 33
O której zaczyna kursować autobus 33?
autobus 33 rozpoczyna kurs o 05:53 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 33?
Autobus 33 kończy kursowanie o 05:53 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 33?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Rondo Krwiodawców 03 - Tomaszowice - kościół 01? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Rondo Krwiodawców 03 - Tomaszowice - kościół 01, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 33?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 33.
Rozkład jazdy autobus 33
Autobus 33 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:53
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:53 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:53 | Pojedynczy odjazd |
śr | 05:53 | Pojedynczy odjazd |
czw | 05:53 | Pojedynczy odjazd |
pt | 05:53 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Lublin
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 33 (rusza z Nałęczowska 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 33 (kierunek (Nałęczowska 02→Os. Widok 02)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Lublin już teraz.
Autobus 33 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 33 (kierunek: (Nałęczowska 02→Os. Widok 02)) należącym do ZTM Lublin mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Lublin można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Lublin.
33 (ZTM Lublin)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 33 to Nałęczowska 02, a ostatni Os. Widok 02. 33 (Nałęczowska 02→Os. Widok 02) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 33 ma 2 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 15 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Lublin, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Lublin i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 33 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 33, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 33 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 33 (Nałęczowska 02→Os. Widok 02) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 33 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Lublin i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Lublin lub takimi środkami komunikacji jak Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Lublin. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Lublin i każdy autobus, w tym linii 33 w Lublin
ZTM Lublin w Lublin
- 79 - Nałęczowska 01 - Nałęczowska 01Nałęczowska 01 - Nałęczowska 01/ Rozkład
- 30 - Smugi 02 - Dworzec Lublin 53Smugi 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 52 - Świdnik Duży - Leśniczówka 02 - Dworzec Lublin 53Świdnik Duży - Leśniczówka 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 8 - Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01/ Rozkład
- 40 - Chodźki - szpital 01 - Żeglarska 01Chodźki - szpital 01 - Żeglarska 01/ Rozkład
- 22 - Pliszczyn 02 - Dworzec Lublin 53Pliszczyn 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 2 - Turka - os. Borek 02 - Zbożowa 03Turka - os. Borek 02 - Zbożowa 03/ Rozkład
- 70 - Felin 02 - Felin 03Felin 02 - Felin 03/ Rozkład
- 57 - Turystyczna 04 - Os. Poręba 01Turystyczna 04 - Os. Poręba 01/ Rozkład
- 78 - Zemborzyce Podleśne 02 - Zana ZUS 03Zemborzyce Podleśne 02 - Zana ZUS 03/ Rozkład
- 14 - Węglin - centrum handlowe 02 - Felin Uniwersytet 03Węglin - centrum handlowe 02 - Felin Uniwersytet 03/ Rozkład
- 31 - Węglarza 02 - Os. Poręba 01Węglarza 02 - Os. Poręba 01/ Rozkład
- ZIELONA - Zbożowa 02 - ZIELONA-Zajezdnia Grygowej 01Zbożowa 02 - ZIELONA-Zajezdnia Grygowej 01/ Rozkład
- 7 - Felin Kalinówka 02 - Zbożowa 03Felin Kalinówka 02 - Zbożowa 03/ Rozkład
- 15 - Żeglarska 02 - Koncertowa 01Żeglarska 02 - Koncertowa 01/ Rozkład
- 35 - Armii Krajowej 02 - Dworzec Lublin 53Armii Krajowej 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 37 - Zbożowa 02 - Żeglarska 01Zbożowa 02 - Żeglarska 01/ Rozkład
- 85 - Węglin 02 - Motycz Leśny - remiza 01Węglin 02 - Motycz Leśny - remiza 01/ Rozkład
- 26 - Paderewskiego 02 - Węglinek NŻ 02Paderewskiego 02 - Węglinek NŻ 02/ Rozkład