42 Lijn
Brugge - Dudzele - Westkapelle - Sluis - Breskens
De Lijn
De Lijn 42 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 42 (Breskens Veerhaven) heeft in totaal 42 haltes. Het beginpunt is Brugge Station Perron C8 en het eindpunt is Breskens Veerhaven.
Kies een van onderstaande bus 42 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Breskens Veerhaven (42 haltes)
Brugge Station Perron C8
Brugge 'T Zand Perron A2
Brugge Hoefijzer
Brugge Beenhouwersstraat
Brugge Ezelpoort
Brugge Vlamingdam
Brugge Komvest
Sint-Jozef Krommestraat
Sint-Jozef Pannebekestraat
Sint-Jozef Landjuwelenstraat
Sint-Jozef Vieringstraat
Sint-Jozef Sikkelstraat
Dudzele Kruisabele
Dudzele Landslag
Dudzele Dorp
Dudzele Vaneweg
Dudzele Kasteelstraat
Ramskapelle Vaartdijk
Westkapelle Pelikaan
Westkapelle Herenweg
Westkapelle Dorp
Westkapelle Koekoekstraat
Sint Anna Ter Muiden Havenstraat
Sluis Sint-Annastraat
Sluis Ridderstraat
Sluis Toversluis
Draaibrug Draaibrugseweg
Oostburg Brugsevaart
Oostburg Ziekenhuis
Oostburg Ledelplein
Oostburg Bredestraat
Oostburg Watertoren
Schoondijke Molen
Schoondijke Rotonde
Schoondijke Damstraat
Breskens Kruisdijk
Breskens Roofack
Breskens Vogelenzang
Breskens Boulevard
Breskens Langeweg
Breskens Sportlaan
Breskens Veerhaven
42 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 42?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 42 om 05:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 42?
Op zondag gaat de laatste bus 42 om 19:48..
Wanneer komt bus 42 aan?
Wanneer komt de Brugge - Dudzele - Westkapelle - Sluis - Breskens Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brugge - Dudzele - Westkapelle - Sluis - Breskens Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 42 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 42 bus station te bekijken.
Bus 42 dienstregeling
42 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:45 - 20:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:45 - 20:48 | 40 - 60 |
di. | 05:45 - 20:48 | 40 - 60 |
wo. | 05:47 - 20:48 | 41 - 60 |
do. | 05:45 - 20:48 | 40 - 60 |
vr. | 05:45 - 20:48 | 40 - 60 |
za. | 06:46 - 20:48 | 60 |
zo. | 07:30 - 19:48 | 58 - 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 42 (van Brugge Station Perron C8), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 42 (Breskens Veerhaven) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
42 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 42 (Breskens Veerhaven) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
42 (De Lijn)
De eerste stop van de 42 bus-route is Brugge Station Perron C8 en de laatste halte is Breskens Veerhaven. 42 (Breskens Veerhaven) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 42 heeft 42 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 68 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 42 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 42 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 42 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 42 (Breskens Veerhaven) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 42 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 42, in Belgique.
42 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 42 - Brugge Station Perron C8 / Dienstregeling
- 42 - Oostburg Watertoren / Dienstregeling
- 42 - Oostburg Ziekenhuis / Dienstregeling
- 42 - Sint Anna Ter Muiden Havenstraat / Dienstregeling
- 42 - Sint-Jozef Landjuwelenstraat / Dienstregeling
- 42 - Sluis Ridderstraat / Dienstregeling
- 42 - Sluis Ridderstraat / Dienstregeling
- 42 - Sluis Sint-Annastraat / Dienstregeling
- 42 - Westkapelle Dorp / Dienstregeling
- 42 - Westkapelle Dorp / Dienstregeling
De Lijn in Belgique
- 54 - Roeselare - Ledegem - Dadizele - Menen/ Dienstregeling
- R71 - Brussel Zuid - Brukom (- Halle)/ Dienstregeling
- 70 - Antwerpen - Hoevenen- Stabroek - Zandvliet/ Dienstregeling
- 38 - Hasselt - Kortessem - Borgloon - Heers/ Dienstregeling
- 362 - Tienen - Hoegaarden - Malen/ Dienstregeling
- 91 - Aalst -Lebbeke -Dendermonde -Hamme -Sint-Niklaas/ Dienstregeling
- 179 - Bocholt - Leuven - Brussel/ Dienstregeling
- 19 - Diest - Veerle - Geel/ Dienstregeling
- 640 - Loenhout - Wuustwezel - Brasschaat - Antwerpen/ Dienstregeling
- 103 - Bilzen - Rijkhoven - Tongeren/ Dienstregeling
- 83 - Mol - Balen - Gerheide - Wezel - Lommel/ Dienstregeling
- 85 - Waregem - Vichte - Anzegem - Avelgem/ Dienstregeling
- 512 - Wiekevorst - Heist-op-den-Berg - Mechelen/ Dienstregeling
- 602 - Meersel-Dreef - Hoogstraten - Antwerpen/ Dienstregeling
- 503 - Sint-Truiden - Nieuwerkerken - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 178 - Maaseik - Leuven - Brussel/ Dienstregeling
- 241 - Brussel - Wemmel - Drijpikkel/ Dienstregeling
- 505 - Schoolbus Haacht - Zaventem/ Dienstregeling
- 50 - Ieper - Oostvleteren - Lo - Veurne - Koksijde/ Dienstregeling
- 822 - WeTech/VTS3 - Sint-Niklaas Station/ Dienstregeling