קו 463
רהט←שדרות
גלים (Galeem)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 463 של גלים (Galeem) (מעודכן)
בקו 463 (רהט←שדרות) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחממות ומסתיים במרכז מסחרי/דרך מנחם בגין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 463 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רהט←שדרות (41 תחנות)
חממות
שכונה 18
תיכון אלנג'אח
מסגד אל סלאם
גן ילדים/יצחק רבין
שכונה 34
בית ספר אבן סינא
מסגד אל רחמה
שכונה 26 דרום
בית ספר אל נור
מסגד אל אח'א
קופת חולים כללית
בית ספר אל חיכמה
מסגד אלחסאן
שוק עירוני
מתנ''ס מרכז העיר
בית ספר אבן ח'לדון
בית ספר טכנולוגי עמל
משטרת רהט
בית ספר אל הוזייל
צומת שובל
צומת א-זיאדנה רהט
כפר הנוער עדנים
צומת בית קמה למערב
צומת שדה צבי
קיבוץ רוחמה/חדר אוכל
רוחמה
צומת קיבוץ רוחמה
קיבוץ דורות
צומת קיבוץ דורות
קהילת מילנו/בריסל
פראג/פריז
קהילת מילנו/דבלין
קהילת מילנו/מדריד
בריסל/רומא
מכללת ספיר
צומת שער הנגב
ת. רכבת שדרות/בגין
בגין/הרצל
דרך מנחם בגין/שוק
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
שאלות ותשובות לגבי קו 463
מתי מתחיל לפעול קו 463?
קו 463 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 463 מפסיק לעבוד?
קו 463 מפסיק לפעול ב-09:00 בשישי
מתי מגיע קו 463?
כדי לראות מתי קו רהט←שדרות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רהט←שדרות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 463 (רהט←שדרות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רהט←שדרות (רהט←שדרות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 463 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 463 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 463
קו 463 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:15 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 19:00 | 45 - 180 |
ב׳ | 06:15 - 19:00 | 45 - 180 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:15 - 19:00 | 45 - 180 |
ה׳ | 06:15 - 19:00 | 45 - 180 |
ו׳ | 07:15 - 09:00 | 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס גלים (Galeem)
צפה בכל העדכונים ל463 (מ חממות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 463 (רהט←שדרות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גלים (Galeem) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 463
תעריף הנסיעה ב463 (רהט←שדרות) של גלים (Galeem) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גלים (Galeem), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גלים (Galeem).
463 (גלים (Galeem))
התחנה הראשונה של קו 463 היא חממות והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין.
קו 463 (רהט←שדרות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גלים (Galeem), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 463. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 463.
מעקב אחר קו האוטובוס 463 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 463 (רהט←שדרות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 463 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גלים (Galeem) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גלים (Galeem) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גלים (Galeem) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 463 ב-ישראל
463 - כיוונים חלופיים
קווי גלים (Galeem) בישראל
- 471 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 461 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-10/ לוח זמנים
- 467 - מכללה אקדמית אשקלון-אשקלון<->בית ספר סלמאן-רהט-20/ לוח זמנים
- 451 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 598 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 3 - מסוף תפוז/אלסאלם-רהט<->רפח/אלבואי-רהט-10/ לוח זמנים
- 41 - ת. רכבת להבים רהט-להבים<->שובל/מרכז-שובל-20/ לוח זמנים
- 4 - אלנור/אלקאהרה-חורה<->אלסלאם/אלנור-חורה-20/ לוח זמנים
- 494 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 452 - בית ספר אל הודא-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 425 - חממות-רהט<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-10/ לוח זמנים
- 423 - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 499 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 462 - מכללת ספיר-שער הנגב<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 2 - חממות-רהט<->שכונה 31-רהט-11/ לוח זמנים
- 1 - מחסן עירייה-רהט<->אלחזאן/חטין-רהט-20/ לוח זמנים
- 592 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אל הודא-רהט<->בית ספר אל הודא-רהט-30/ לוח זמנים
- 6 - בית ספר אל הודא-רהט<->גן ציבורי-רהט-20/ לוח זמנים