קו 468
קלנסווה←רמת גן
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 468 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 468 (קלנסווה←רמת גן) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהכניסה הצפונית ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 468 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קלנסווה←רמת גן (39 תחנות)
הכניסה הצפונית
קלנסוואה 1
צומת קלנסאווה
צומת קלנסאווה
צומת שער אפרים
בית דין שרעי
קופ''ח כללית צפונית
תפוח פיס
מסגד
בית מרקחת
מרכז רפואי אלראזי
בית ספר אל אימן
מוזיאון לאומנות
כביש 7080
טייבה י
מחמוד דרוויש/אלבוחארי
מסגד אל עלם אל אימאן
שייח מסעוד
תחנת דלק
צומת צור נתן
צומת טירה
גן אירועים
עבד אל חי/חמזה
טארק עבד אל חי/אבו בכר
מרכז מסחרי/טארק עבד אל חי
טארק עבד אל חי/מחמוד קסאם
חט''ב א/עבד אל חי
מכללת טירה/דרך יפו
צומת רמת הכובש
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/נתיב האבות
מחלף מורשה
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
שדרות אהרון קציר/מנדס
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 468
מתי מתחיל לפעול קו 468?
קו 468 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 468 מפסיק לעבוד?
קו 468 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 468?
כדי לראות מתי קו קלנסווה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קלנסווה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 468 (קלנסווה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קלנסווה←רמת גן (קלנסווה←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 468 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 468 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 468 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 468 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 468
קו האוטובוס 468, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 17:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:50 - 13:00 | 30 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל468 (מ הכניסה הצפונית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 468 (קלנסווה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 468
תעריף הנסיעה ב468 (קלנסווה←רמת גן) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
468 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 468 היא הכניסה הצפונית והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 468 (קלנסווה←רמת גן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 468. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 468.
מעקב אחר קו האוטובוס 468 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 468 (קלנסווה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 468 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 468 ב-ישראל
468 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 282 - ת. מרכזית יבנה-יבנה<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 3 - דרך העצמאות/סעדיה חתוכה-יהוד מונוסון<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 4 - הרקפת/צרכנייה-אלישמע<->תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון-21/ לוח זמנים
- 559 - בן איש חי/קארו-בית שמש<->מלון יפה נוף-ערד-2#/ לוח זמנים
- 12 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 298 - מכללת בית ברל-בית ברל<->א קודס/אל מדינה-אום אל פחם-1#/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 501 - כנפי נשרים/מגן דוד-הרצליה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 687 - שכונה 4-שגב שלום<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 601 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 74 - שד. אתרי המקרא/ציקלג-קרית גת<->סירני/ההגנה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 615 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 160 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 97 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->רבוצקי/דוד אלעזר-רעננה-21/ לוח זמנים