Linia 609
Dworzec Główny Wschód — Bielany
MPK Kraków
autobus 609 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 609 (Bielany) ma 23 przystanków rozpoczynając z Dworzec Główny Wschód a kończąc na Bielany.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 609 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bielany (23 przystanków)
Dworzec Główny Wschód
Teatr Słowackiego
Stary Kleparz
Teatr Bagatela
Uj / Ast
Muzeum Narodowe
Jubilat
Konopnickiej
Rondo Grunwaldzkie
Szwedzka
Kapelanka
Zielińskiego (Nż)
Malczewskiego (Nż)
Wodociągowa (Nż)
Benedyktowicza (Nż)
Glinnik (Nż)
Przegorzały Obwodnica (Nż)
Na Krępaku (Nż)
Bielańskie Skały (Nż)
Wodociągi (Nż)
Bielany Klasztor (Nż)
Bielany Szkoła
Bielany
FAQ dla 609
O której zaczyna kursować autobus 609?
autobus 609 rozpoczyna kurs o 01:01 w niedziela.
O której kończy kursować autobus 609?
Autobus 609 kończy kursowanie o 02:31 w niedziela.
Za ile przyjedzie autobus 609?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Dworzec Główny Wschód — Bielany? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Dworzec Główny Wschód — Bielany, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 609 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 609 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 609?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 609.
Rozkład jazdy autobus 609
Autobus trasa 609 kursuje w weekendy. Zwyczajowe godziny kursowania: 01:01 - 02:31
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | 01:01 - 02:31 | 90 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 609 (rusza z Dworzec Główny Wschód), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 609 (kierunek (Bielany)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 609 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 609 (kierunek: (Bielany)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
609 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 609 to Dworzec Główny Wschód, a ostatni Bielany. 609 (Bielany) kursuje niedziela.
Dodatkowe informacje: 609 ma 23 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 27 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 609 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 609, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 609 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 609 (Bielany) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 609 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 609 w Kraków
609 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 501 - Chełmońskiego Pętla — BulwarowaChełmońskiego Pętla — Bulwarowa/ Rozkład
- 662 - Czerwone Maki P+R — Plac Centralny im. R. ReaganaCzerwone Maki P+R — Plac Centralny im. R. Reagana/ Rozkład
- 153 - Nowy Bieżanów Południe — Bieżanów PotrzaskNowy Bieżanów Południe — Bieżanów Potrzask/ Rozkład
- 219 - Jeziorzany Pętla — Os. PodwawelskieJeziorzany Pętla — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 102 - Bielany — Krowodrza Górka P+RBielany — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 280 - Owczary Pętla — Górka Narodowa P+ROwczary Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 151 - Pod Fortem — Borek FałęckiPod Fortem — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 133 - Nowy Bieżanów P+R — ŁagiewnikiNowy Bieżanów P+R — Łagiewniki/ Rozkład
- 181 - Pleszów — KujawyPleszów — Kujawy/ Rozkład
- 134 - Salwator — ZOOSalwator — ZOO/ Rozkład
- 254 - Golkowice Pętla — Borek FałęckiGolkowice Pętla — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 277 - Iwanowice Dworskie Pętla — Górka Narodowa P+RIwanowice Dworskie Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 234 - Węgrzce Wielkie Pętla — Nowy Bieżanów PołudnieWęgrzce Wielkie Pętla — Nowy Bieżanów Południe/ Rozkład
- 228 - Chrosna Pętla — Bronowice MałeChrosna Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 918 - Rudawa Rynek — Bronowice MałeRudawa Rynek — Bronowice Małe/ Rozkład
- 255 - Borek Fałęcki — Gaj ZadzieleBorek Fałęcki — Gaj Zadziele/ Rozkład
- 152 - Cmentarz Olszanica — Czyżyny DworzecCmentarz Olszanica — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 123 - Mały Płaszów P+R — MistrzejowiceMały Płaszów P+R — Mistrzejowice/ Rozkład
- 304 - Wieliczka Miasto — Dworzec Główny ZachódWieliczka Miasto — Dworzec Główny Zachód/ Rozkład
- 182 - Dworzec Główny Wschód — Os. Na StokuDworzec Główny Wschód — Os. Na Stoku/ Rozkład