Linia 610
Prądnik Czerwony — Borek Fałęcki
MPK Kraków
autobus 610 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 610 (Borek Fałęcki) ma 30 przystanków rozpoczynając z Prądnik Czerwony a kończąc na Borek Fałęcki.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 610 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Borek Fałęcki (30 przystanków)
Prądnik Czerwony
Powstańców Garaże
Powstańców
Majora
Dobrego Pasterza
Opolska Estakada
Ur Al. 29 Listopada
Biskupa Prandoty
Cmentarz Rakowicki Zachód (Nż)
Politechnika
Teatr Słowackiego
Poczta Główna
Starowiślna
Stradom
Rondo Grunwaldzkie
Ludwinów
Rondo Matecznego
Puszkarska
Zajezdnia Wola Duchacka
Wola Duchacka
Karpińskiego
Nowosądecka
Witosa
Kurdwanów P+R
Bujaka
Halszki
Myślenicka (Nż)
Jugowicka
Góra Borkowska (Nż)
Borek Fałęcki
FAQ dla 610
O której zaczyna kursować autobus 610?
autobus 610 rozpoczyna kurs o 00:40 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 610?
Autobus 610 kończy kursowanie o 04:30 w sobota.
Za ile przyjedzie autobus 610?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Prądnik Czerwony — Borek Fałęcki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Prądnik Czerwony — Borek Fałęcki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 610 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 610 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 610?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 610.
Rozkład jazdy autobus 610
Autobus trasa 610 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 00:40 - 23:40
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:40 - 23:40 | 50 |
wt | 00:40 - 23:40 | 50 |
śr | 00:40 - 23:40 | 50 |
czw | 00:40 - 23:40 | 50 |
pt | 00:40 - 23:40 | 50 |
sob | 00:40 - 04:30 | 50 - 60 |
ndz | 00:40 - 23:40 | 50 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 610 (rusza z Prądnik Czerwony), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 610 (kierunek (Borek Fałęcki)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 610 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 610 (kierunek: (Borek Fałęcki)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
610 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 610 to Prądnik Czerwony, a ostatni Borek Fałęcki. 610 (Borek Fałęcki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 610 ma 30 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 52 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 610 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 610, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 610 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 610 (Borek Fałęcki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 610 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 610 w Kraków
610 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 242 - Krzysztoforzyce Pętla — KombinatKrzysztoforzyce Pętla — Kombinat/ Rozkład
- 283 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 511 - Chełmońskiego Pętla — Os. Na StokuChełmońskiego Pętla — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 125 - Rżąka — Mały Płaszów P+RRżąka — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 140 - Radzikowskiego Osiedle — Nowy KleparzRadzikowskiego Osiedle — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 134 - Salwator — ZOOSalwator — ZOO/ Rozkład
- 413 - Rondo Czyżyńskie — Na ZałęczuRondo Czyżyńskie — Na Załęczu/ Rozkład
- 903 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R
- 278 - Krzeszowice Dworzec Autobusowy — Bronowice MałeKrzeszowice Dworzec Autobusowy — Bronowice Małe/ Rozkład
- 204 - Wieliczka Miasto — Czerwone Maki P+RWieliczka Miasto — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 141 - Przylasek Rusiecki — PleszówPrzylasek Rusiecki — Pleszów/ Rozkład
- 235 - Skawina Podbory — Borek FałęckiSkawina Podbory — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 164 - Piaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+RPiaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+R/ Rozkład
- 127 - Bagry — Podgórze SKABagry — Podgórze SKA/ Rozkład
- 290 - Pękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+RPękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 137 - Os. Gotyk — Krowodrza Górka P+ROs. Gotyk — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 162 - Podgórki Tynieckie — Os. PodwawelskiePodgórki Tynieckie — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 601 - Zajezdnia Bieńczyce — Mydlniki Wapiennik P+RZajezdnia Bieńczyce — Mydlniki Wapiennik P+R/ Rozkład
- 238 - Młynka Pętla — Bronowice MałeMłynka Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 405 - Cmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik CzerwonyCmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik Czerwony/ Rozkład