64-linja
Itä-Pakila
HSL
HSL 64 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
64-bussilla (Itä-Pakila) on 25 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Lukupolku.
Valitse alta mikä tahansa 64-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Itä-Pakila (25 pysäkkiä)
Rautatientori
Kaisaniemenpuisto
Hakaniemi
Haapaniemi
Sörnäinen (M)
Vallilan Kirjasto
Hattulantie
Mäkelänrinne
Pyöräilystadion
Koskelantie
Käpylänaukio
Käpylän Asema
Oltermannintie
Kylävoudintie
Paturintie
Kylänvanhimmantie
Oulunkylän Tori
Ruutanatie
Patola
Siltavoudinkuja
Urakkatie
Etupellonpuisto
Koulutuvantie
Piikintie
Lukupolku
64 UKK
Mihin aikaan 64 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 64 bussi -pysäkillä klo 00:28 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 64 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 64 bussi -pysäkillä klo 23:57 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 64 bussi saapuu?
Milloin Itä-Pakila Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Itä-Pakila Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 64 (Itä-Pakila) bussi?
Itä-Pakila (Itä-Pakila) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 64 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 64 bussi pysäkki.
64-bussi -aikataulu
64 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:28 - 23:57
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:28 - 23:57 | 12 - 20 |
ti | 00:28 - 23:57 | 12 - 20 |
ke | 00:28 - 23:57 | 12 - 20 |
to | 00:28 - 23:57 | 12 - 20 |
pe | 00:28 - 23:57 | 12 - 20 |
la | 00:28 - 23:58 | 20 - 30 |
su | 00:28 - 23:58 | 20 - 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 64 (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 64 (Itä-Pakila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
64 -linjan bussi-maksu
HSL 64 (Itä-Pakila) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
64 (HSL)
64-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Lukupolku. 64 (Itä-Pakila) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 64 -linjalla on 25 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 35 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 64-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 64-bussi-linjalle.
Linjojen 64 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 64 (Itä-Pakila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 64 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 64, Helsinki
64 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 560 - Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki/ Aikataulu
- 911 - Kauklahti-Masala-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 201 - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki- Pajamäki/ Aikataulu
- 169 - Espoon keskus-Suvela/ Aikataulu
- 90 - Vuosaari (M)-Aurinkolahti-Vuosaaren satama/ Aikataulu
- 713B - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 147N - Kamppi-Kivenlahti/ Aikataulu
- 116 - Tapiola-Pohjois-Tapiola/ Aikataulu
- 445 - Kivistö-Katriinan sairaala-Reuna/ Aikataulu
- 583 - Aviapolis-Louhela-Perusmäki/ Aikataulu
- 124 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 584T - Kalajärvi-Louhela-Helsinge skola/ Aikataulu
- 82 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 348BK - Hännikäinen-Kalajärvi
- 86K - Herttoniemi (M)-Laajasalo-Santahamina/ Aikataulu
- 915T - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kahvimaa/ Aikataulu
- 805 - Itäkeskus (M)-Myllypuro/ Aikataulu
- 969X - Kerava-Ainola-Järvenpää-Saunakallio-Jokela-Riihimäki/ Aikataulu
- 500 - Itäkeskus(M)-Pasila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 633 - Hakaniemi-Ilola-Korso/ Aikataulu