קו 669
באר שבע←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 669 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 669 (באר שבע←רעננה) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים במסוף רעננה/היהלום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 669 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←רעננה (13 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז אורן/יצחק רגר
מחלף עידן הנגב לצפון
צומת דבירה
מחלף מסובים
מסוף אלוף שדה
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
מחלף גהה
כביש 4/מחלף מורשה
מסוף רעננה/היהלום
שאלות ותשובות לגבי קו 669
מתי מתחיל לפעול קו 669?
קו 669 מתחיל לפעול ב-05:30 בשלישי
באיזו שעה קו 669 מפסיק לעבוד?
קו 669 מפסיק לפעול ב-14:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 669?
כדי לראות מתי קו באר שבע←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 669 (באר שבע←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←רעננה (באר שבע←רעננה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 669 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 669 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 669 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 669 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 669
קו 669 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:50 - 14:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 14:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 18:45 - 21:30 | 60 - 105 |
ג׳ | 05:30 - 20:30 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:20 - 20:30 | 60 - 120 |
ה׳ | 06:20 - 20:30 | 60 |
ו׳ | 06:50 - 14:30 | 30 - 60 |
ש׳ | 18:45 - 21:30 | 60 - 105 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל669 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 669 (באר שבע←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 669
תעריף הנסיעה ב669 (באר שבע←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
669 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 669 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא מסוף רעננה/היהלום.
קו 669 (באר שבע←רעננה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 669. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 669.
מעקב אחר קו האוטובוס 669 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 669 (באר שבע←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 669 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 669 ב-ישראל
669 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 80 - עמק החולה/עמק איילון-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 280 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-27/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 596 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 468 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 11 - מלון יפה נוף-ערד<->צים סנטר/התעשייה-ערד-2#/ לוח זמנים
- 137 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 660 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 283 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 343 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 262 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-1#/ לוח זמנים
- 607 - מכללת נתניה/החינוך העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים