Linia 710
... - Grabówek SKM
ZKM Gdynia
autobus 710 (ZKM Gdynia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 710 (Pogórze Dolne 01→Grabówek Skm 51) ma 10 przystanków rozpoczynając z Pogórze Dolne 01 a kończąc na Grabówek Skm 51.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 710 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Pogórze Dolne 01→Grabówek Skm 51 (10 przystanków)
Pogórze Dolne 01
Żelazna 01
Żeliwna 01
Podgórska 01
Kuśnierska 01
Obłuże Centrum 05
Hutnicza - Estakada 01
Morska - Estakada 01
Grabówek Skm 02
Grabówek Skm 51
FAQ dla 710
O której zaczyna kursować autobus 710?
autobus 710 rozpoczyna kurs o 17:58 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 710?
Autobus 710 kończy kursowanie o 19:55 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 710?
Kiedy przyjedzie Autobus linii ... - Grabówek SKM? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii ... - Grabówek SKM, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZKM Gdynia 710 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 710 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 710?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 710.
Rozkład jazdy autobus 710
Autobus 710 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 17:58 - 19:55
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 17:58 - 19:55 | 117 |
wt | 17:58 - 19:55 | 117 |
śr | 17:58 - 19:55 | 117 |
czw | 17:58 - 19:55 | 117 |
pt | 17:58 - 19:55 | 117 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZKM Gdynia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 710 (rusza z Pogórze Dolne 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 710 (kierunek (Pogórze Dolne 01→Grabówek Skm 51)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZKM Gdynia już teraz.
Autobus 710 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 710 (kierunek: (Pogórze Dolne 01→Grabówek Skm 51)) należącym do ZKM Gdynia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZKM Gdynia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZKM Gdynia.
710 (ZKM Gdynia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 710 to Pogórze Dolne 01, a ostatni Grabówek Skm 51. 710 (Pogórze Dolne 01→Grabówek Skm 51) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 710 ma 10 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 13 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZKM Gdynia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 710 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 710, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 710 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 710 (Pogórze Dolne 01→Grabówek Skm 51) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 710 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZKM Gdynia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZKM Gdynia lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZKM Gdynia i każdy autobus, w tym linii 710 w Trójmiasto
710 - Alternatywny kierunek
- 710 - 3 Maja - Hala 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Chylonia Dworzec PKP 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Cisowa Sibeliusa 01→Grabówek Skm 02 / Rozkład
- 710 - Cisowa Sibeliusa 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Cisowa Skm 04→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Cisowa Skm 06→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Demptowo 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Dąbrowa Miętowa 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Gdynia Dworzec Gł. PKP 50→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Kacze Buki 02→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Karwiny Tuwima 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Mały Kack Strzelców 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Orłowo Skm - ""Klif"" 06→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Pogórze Dolne Złota 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Pustki Cisowskie 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Stocznia Gdynia 02→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Wielki Kack Fikakowo 01→Grabówek Skm 51 / Rozkład
- 710 - Węzeł Franciszki Cegielskiej 10→Grabówek Skm 51 / Rozkład
ZKM Gdynia w Trójmiasto
- 137 - Kacze Buki Puszczyka - Kacze Buki/ Rozkład
- 252 - Norwida - Norwida/ Rozkład
- 194 - Plac Kaszubski - Pogórze Górne/ Rozkład
- J - Rumia Partyzantów - Wejherowo Szpital/ Rozkład
- 28 - 3 Maja - Hala - Pustki Cisowskie/ Rozkład
- 160 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Chwarzno Polanki/ Rozkład
- 102 - Plac Kaszubski - Chylonia Dworzec PKP/ Rozkład
- N65 - Pogórze Górne - Rewa - Bursztynowa/ Rozkład
- 190 - Plac Kaszubski - Witomino Leśniczówka/ Rozkład
- 31 - Ergo Arena - Dąbrowa Miętowa/ Rozkład
- 21 - Sopot Reja - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- R - Rumia Dworzec PKP - Kacze Buki/ Rozkład
- 84 - Rumia Dworzec PKP - Reda Bosmańska/ Rozkład
- 104 - Dom Marynarza - Oksywie Dolne/ Rozkład
- 22 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Cisowa SKM/ Rozkład
- 86 - Rumia Dworzec PKP - Dębogórze-Wybudowanie - Leśna/ Rozkład
- 244 - Brodwino - Sanatorium "Leśnik"/ Rozkład
- 147 - Karwiny Nowowiczlińska - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 121 - Redłowo Szpital - Chwarzno Sokółka/ Rozkład
- 209 - Babie Doły - Redłowo SKM/ Rozkład