Linia 770
Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01
ZKM Gdynia
autobus 770 (ZKM Gdynia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 770 (Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01) ma 13 przystanków rozpoczynając z Oksywie Dickmana 01 a kończąc na Baza Na Pogórzu Dolnym 01.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 770 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 17:41. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 770 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 (13 przystanków)
Oksywie Dickmana 01
Pancerna 01
Oksywie Górne 02
Alzacka 02
Bosmańska - Zielona 02
Bosmańska - Nasypowa 02
Cechowa 02
Kuśnierska 02
Podgórska 02
Żeliwna 02
Żelazna 02
Pogórze Dolne 02
Baza Na Pogórzu Dolnym 01
FAQ dla 770
O której zaczyna kursować autobus 770?
autobus 770 rozpoczyna kurs o 17:41 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 770?
Autobus 770 kończy kursowanie o 17:41 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 770?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZKM Gdynia 770 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 770 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 770?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 770.
Rozkład jazdy autobus 770
Autobus 770 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 17:41
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 17:41 | Pojedynczy odjazd |
wt | 17:41 | Pojedynczy odjazd |
śr | 17:41 | Pojedynczy odjazd |
czw | 17:41 | Pojedynczy odjazd |
pt | 17:41 | Pojedynczy odjazd |
sob | 19:37 | Pojedynczy odjazd |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZKM Gdynia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 770 (rusza z Oksywie Dickmana 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 770 (kierunek (Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZKM Gdynia już teraz.
Autobus 770 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 770 (kierunek: (Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01)) należącym do ZKM Gdynia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZKM Gdynia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZKM Gdynia.
770 (ZKM Gdynia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 770 to Oksywie Dickmana 01, a ostatni Baza Na Pogórzu Dolnym 01. 770 (Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 770 ma 13 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 16 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZKM Gdynia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 770 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 770, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 770 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 770 (Oksywie Dickmana 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 770 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZKM Gdynia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZKM Gdynia lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZKM Gdynia i każdy autobus, w tym linii 770 w Trójmiasto
770 - Alternatywny kierunek
- 770 - Babie Doły 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Chylonia Dworzec PKP - Os. Meksyk 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Cisowa Sibeliusa 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Dom Marynarza 03→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Dworzec Morski - Muzeum Emigracji 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Gdynia Dworzec Gł. PKP 03→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - I Urząd Skarbowy 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Kazimierz - Kazimierska 02→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Kosakowo - Urząd Gminy 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Mały Kack Sandomierska 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Obłuże Centrum 03→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Obłuże Maciejewicza 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Oksywie Dolne 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Oksywie Godebskiego 02→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Plac Kaszubski 51→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Pogórze Górne 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Terminal Kontenerowy 03→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Witomino Leśniczówka 01→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Witomino Leśniczówka 03→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
- 770 - Węzeł Franciszki Cegielskiej 10→Baza Na Pogórzu Dolnym 01 / Rozkład
ZKM Gdynia w Trójmiasto
- 146 - Plac Kaszubski - Rewa - Bursztynowa/ Rozkład
- 33 - Karwiny Tuwima - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 144 - Osiedle Mickiewicza - Osiedle Mickiewicza/ Rozkład
- 24 - Dąbrowa Miętowa - Stocznia Gdynia/ Rozkład
- 84 - Rumia Dworzec PKP - Reda Bosmańska/ Rozkład
- 125 - Redłowo Szpital - Pogórze Dolne/ Rozkład
- 282 - Dom Marynarza - Pogórze Górne/ Rozkład
- 29 - Wielki Kack Fikakowo - Gdynia Dworzec Gł. PKP/ Rozkład
- 159 - Chylonia Dworzec PKP - Pustki Cisowskie/ Rozkład
- N40 - Witomino Leśniczówka - Pogórze Dolne/ Rozkład
- 102 - Plac Kaszubski - Chylonia Dworzec PKP/ Rozkład
- S - Sopot Reja - Pustki Cisowskie/ Rozkład
- 145 - Karwiny Tuwima - Mały Kack Strzelców/ Rozkład
- 160 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Chwarzno Polanki/ Rozkład
- 187 - Kamienny Potok SKM - Kamienny Potok SKM/ Rozkład
- 180 - Redłowo Szpital - Karwiny Tuwima/ Rozkład
- 137 - Kacze Buki Puszczyka - Kacze Buki/ Rozkład
- 86 - Rumia Dworzec PKP - Dębogórze-Wybudowanie - Leśna/ Rozkład
- 140 - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wiczlino Niemotowo/ Rozkład
- 105 - Redłowo Szpital - Mechelinki Przystań/ Rozkład