קו 85
פתח תקווה←שוהם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 85 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 85 (פתח תקווה←שוהם) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון קרית אריה/החרש ומסתיים בשד. עמק איילון/מודיעים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 85 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←שוהם (43 תחנות)
חניון קרית אריה/החרש
אבשלום גיסין/משה דיין
אבשלום גיסין/משה דיין
ת.רק''ל שחם/משה דיין
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
שוק עירוני/ברון הירש
יהושע שטמפפר/אורד וינגייט
יהושע שטמפפר/רמב''ם
שטמפפר/אברבנל
מרכז קהילתי דני/שטמפפר
יהושע שטמפפר/יהושע חנקין
הגר''א/לינדוי
צומת גנים/כביש 40
שכונת קריית אלון/ירושלים
ירושלים/גורדון
צומת סירקין/כביש 40
ירושלים/שלמה
דרך ירושלים/הושע
מחלף שעריה לדרום
כביש 40/ישיבת נחלים
כביש 40/צומת נחלים
כביש 40/צומת מגשימים
כביש 40/רינתיה מזור
מסעף בארות
צומת טייסים
צומת בדק
מסעף גבעת כ''ח
מסעף ברקת
צומת מחצבות
דרך החורש/החרוב
רימון/תמר
רימון/דרך החורש
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/תרשיש
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
שאלות ותשובות לגבי קו 85
מתי מתחיל לפעול קו 85?
קו 85 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 85 מפסיק לעבוד?
קו 85 מפסיק לפעול ב-12:20 בשישי
מתי מגיע קו 85?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←שוהם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←שוהם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 85 (פתח תקווה←שוהם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←שוהם (פתח תקווה←שוהם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 85 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 85 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 85 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 85 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 85
קו 85 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:50 - 12:20 | 130 - 140 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל85 (מ חניון קרית אריה/החרש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 85 (פתח תקווה←שוהם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 85
תעריף הנסיעה ב85 (פתח תקווה←שוהם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
85 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 85 היא חניון קרית אריה/החרש והתחנה האחרונה היא שד. עמק איילון/מודיעים.
קו 85 (פתח תקווה←שוהם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 85. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 85.
מעקב אחר קו האוטובוס 85 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 85 (פתח תקווה←שוהם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 85 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 85 ב-ישראל
85 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים