Linia 87
Bibiela Pętla - Świerklaniec Park
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 87 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 87 (Bibiela Pętla→Tarnowskie Góry Dworzec) ma 20 przystanków rozpoczynając z Bibiela Pętla a kończąc na Tarnowskie Góry Dworzec.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 87 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bibiela Pętla→Tarnowskie Góry Dworzec (20 przystanków)
Bibiela Pętla
Bibiela Kościół
Bibiela Droga Do Żyglina [Nż]
Bibiela Leśniczówka
Brynica
Ostrożnica Droga Do Brynicy [Nż]
Żyglin Kościół
Żyglinek
Żyglinek Karpacka
Miasteczko Śląskie Huta
Miasteczko Śląskie Droga Do Huty [Nż]
Miasteczko Śląskie Szkoła
Miasteczko Śląskie Osiedle
Miasteczko Śląskie Szkoła
Miasteczko Śląskie Rynek
Lasowice Zalew [Nż]
Lasowice Strzelnica [Nż]
Lasowice
Lasowice Częstochowska
Tarnowskie Góry Dworzec
FAQ dla 87
O której zaczyna kursować autobus 87?
autobus 87 rozpoczyna kurs o 05:00 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 87?
Autobus 87 kończy kursowanie o 07:07 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 87?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Bibiela Pętla - Świerklaniec Park? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Bibiela Pętla - Świerklaniec Park, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 87 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 87 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 87?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 87.
Schemat trasy autobus 87 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Bibiela Pętla→Tarnowskie Góry Dworzec
Rozkład jazdy autobus 87
Autobus trasa 87 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:00 - 07:07
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:00 - 07:07 | 127 |
wt | 05:00 - 07:07 | 127 |
śr | 05:00 - 07:07 | 127 |
czw | 05:00 - 07:07 | 127 |
pt | 05:00 - 07:07 | 127 |
sob | 05:14 - 07:22 | 128 |
ndz | 05:14 - 07:22 | 128 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 87 (rusza z Bibiela Pętla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 87 (kierunek (Bibiela Pętla→Tarnowskie Góry Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 87 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 87 (kierunek: (Bibiela Pętla→Tarnowskie Góry Dworzec)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
87 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 87 to Bibiela Pętla, a ostatni Tarnowskie Góry Dworzec. 87 (Bibiela Pętla→Tarnowskie Góry Dworzec) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 87 ma 20 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 39 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 87 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 87, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 87 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 87 (Bibiela Pętla→Tarnowskie Góry Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 87 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 87 w Wodzisław Śląski
87 - Alternatywny kierunek
- 87 - Bibiela Pętla→Świerklaniec Park / Rozkład
- 87 - Tarnowskie Góry Dworzec→Bibiela Pętla / Rozkład
- 87 - Tarnowskie Góry Dworzec→Świerklaniec Park / Rozkład
- 87 - Tarnowskie Góry Dworzec→Żyglin Kościół / Rozkład
- 87 - Świerklaniec Park→Bibiela Pętla / Rozkład
- 87 - Świerklaniec Park→Tarnowskie Góry Dworzec / Rozkład
- 87 - Żyglin Kościół→Tarnowskie Góry Dworzec / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 166 - Lędziny Kopalnia Ziemowit - Chełm Śląski Fawent/ Rozkład
- 270 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 995 - Lędziny Kopalnia Ziemowit - Mysłowice Towarowa/ Rozkład
- 177 - Katowice Sokolska - Halemba Pętla/ Rozkład
- 134 - Tarnowskie Góry Dworzec - Wieszowa Stacja Paliw/ Rozkład
- 6 - Katowice Mickiewicza - Gliwice Robotnicza/ Rozkład
- 111 - Makoszowy Oświęcimska - Helenka ELZAB/ Rozkład
- T-20 - Załęże Pośpiecha - Załęże Pośpiecha/ Rozkład
- 88 - Sosnowiec Urząd Miasta - Czeladź Dworzec/ Rozkład
- 26 - Jęzor Centrum Handlowe - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 273 - Mąkołowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 150 - Osiedle Bór Pętla - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 902N - Zagórze Zajezdnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 142 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 130 - Halemba Pętla - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 835 - Katowice Piotra Skargi - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 230 - Godula Plac Niepodległości - Halemba Pętla/ Rozkład
- 930 - Nikiszowiec Pętla - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 696 - Tychy Dworzec PKP - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- J - Mikołów Jamna - Śmiłowice Pętla/ Rozkład