Linia 26
Jęzor Centrum Handlowe - Sosnowiec Szpital Wojewódzki
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 26 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 26 (Jęzor Centrum Handlowe→Sosnowiec Szpital Wojewódzki) ma 26 przystanków rozpoczynając z Jęzor Centrum Handlowe a kończąc na Sosnowiec Szpital Wojewódzki.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 26 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Jęzor Centrum Handlowe→Sosnowiec Szpital Wojewódzki (26 przystanków)
Jęzor Centrum Handlowe
Jęzor Jaworznicka
Niwka Kościół
Modrzejów Rynek
Mysłowice Kościół
Mysłowice Towarowa
Mysłowice Bytomska
Mysłowice Szpital
Mysłowice Świerczyny
Mysłowice Targ Miejski
Sosnowiec Radocha
Sosnowiec Radocha Naftowa
Osiedle Naftowa Pętla
Osiedle Naftowa
Osiedle Naftowa Akacjowa
Sosnowiec Teatralna
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa
Pogoń Kościół
Pogoń Orla
Pogoń Grota-Roweckiego
Rudna Gospodarcza I
Rudna Gospodarcza II
Pogoń Sucha
Pogoń Akademiki
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
FAQ dla 26
O której zaczyna kursować autobus 26?
autobus 26 rozpoczyna kurs o 06:05 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 26?
Autobus 26 kończy kursowanie o 20:05 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 26?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Jęzor Centrum Handlowe - Sosnowiec Szpital Wojewódzki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Jęzor Centrum Handlowe - Sosnowiec Szpital Wojewódzki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 26 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 26 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 26?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 26.
Schemat trasy autobus 26 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Jęzor Centrum Handlowe→Sosnowiec Szpital Wojewódzki
Rozkład jazdy autobus 26
Autobus 26 kursuje w następujące dni: poniedziałek - sobota. Zwyczajowe godziny kursowania: 06:05 - 20:05
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 06:05 - 20:05 | 120 |
wt | 06:05 - 20:05 | 120 |
śr | 06:05 - 20:05 | 120 |
czw | 06:05 - 20:05 | 120 |
pt | 06:05 - 20:05 | 120 |
sob | 06:05 - 20:05 | 120 |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 26 (rusza z Jęzor Centrum Handlowe), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 26 (kierunek (Jęzor Centrum Handlowe→Sosnowiec Szpital Wojewódzki)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 26 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 26 (kierunek: (Jęzor Centrum Handlowe→Sosnowiec Szpital Wojewódzki)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
26 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 26 to Jęzor Centrum Handlowe, a ostatni Sosnowiec Szpital Wojewódzki. 26 (Jęzor Centrum Handlowe→Sosnowiec Szpital Wojewódzki) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 26 ma 26 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 49 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 26 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 26, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 26 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 26 (Jęzor Centrum Handlowe→Sosnowiec Szpital Wojewódzki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 26 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 26 w Wodzisław Śląski
26 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 197 - Łabędy Huta - Sośnica Osiedle Żeromskiego/ Rozkład
- 788 - Tychy Jana Pawła II - Mysłowice Bytomska/ Rozkład
- 201 - Chorzów Batory Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 650 - Czechowice Kąpielisko Parking - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 223 - Krasowy Przedszkole - Giszowiec Kolista Pętla/ Rozkład
- 280 - Stare Łabędy Einsteina - Os. Młodego Górnika Kopalnia/ Rozkład
- 689 - Katowice Dworzec - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 242 - Ratanice - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego/ Rozkład
- 90 - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 901 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 2 - Wartogłowiec Pętla - Wartogłowiec Pętla/ Rozkład
- 151 - Tarnowskie Góry Dworzec - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- 219 - Mysłowice Targ Miejski - Ławki Pętla/ Rozkład
- 255 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 716 - Korzeniec Rondo - Dąbrowa Górnicza Centrum/ Rozkład
- 153 - Księży Las - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 155 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 146 - Halemba Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 119 - Strąków Pętla - Katowice Plac Wolności/ Rozkład