Linia 935
Czeladź Wojkowicka Pętla - Ćmok Pętla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 935 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 935 (Czeladź Wojkowicka Pętla→Ćmok Pętla) ma 37 przystanków rozpoczynając z Czeladź Wojkowicka Pętla a kończąc na Ćmok Pętla.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 935 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla→Ćmok Pętla (37 przystanków)
Czeladź Wojkowicka Pętla
Czeladź Szpital
Czeladź Tuwima
Czeladź Zespół Szkół
Czeladź Dworzec
Czeladź Stare Miasto
Czeladź Urząd Miasta
Czeladź Cmentarz
Czeladź Osiedle Słoneczne
Piaski Żeromskiego
Piaski Skrzyżowanie
Piaski Osiedle Dziekana
Milowice Osiedle Kalety
Rudna Hallera
Pogoń Grota-Roweckiego
Pogoń Orla
Sielec Park
Sosnowiec Estakada
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa
Sielec Wawel
Sielec Wawel Kościół
Sosnowiec Rondo Ludwik
Dębowa Góra Wiadukt
Dębowa Góra Ogródki Działkowe
Dębowa Góra Kolonia Ludmiła
Niwka Kolonia Staszic
Niwka Watta [Nż]
Niwka Pawiak
Niwka Fabryka
Niwka Kościół
Modrzejów Rynek
Mysłowice Kościół
Mysłowice Cmentarz
Mysłowice Mikołowska Markety
Ćmok Rondo (Partyzantów)
Ćmok Pętla
FAQ dla 935
O której zaczyna kursować autobus 935?
autobus 935 rozpoczyna kurs o 04:43 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 935?
Autobus 935 kończy kursowanie o 18:46 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 935?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Czeladź Wojkowicka Pętla - Ćmok Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Czeladź Wojkowicka Pętla - Ćmok Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 935 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 935 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 935?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 935.
Schemat trasy autobus 935 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Czeladź Wojkowicka Pętla→Ćmok Pętla
Rozkład jazdy autobus 935
Autobus 935 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 04:43 - 18:46
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:43 - 18:46 | 60 |
wt | 04:43 - 18:46 | 60 |
śr | 04:43 - 18:46 | 60 |
czw | 04:43 - 18:46 | 60 |
pt | 04:43 - 18:46 | 60 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 935 (rusza z Czeladź Wojkowicka Pętla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 935 (kierunek (Czeladź Wojkowicka Pętla→Ćmok Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 935 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 935 (kierunek: (Czeladź Wojkowicka Pętla→Ćmok Pętla)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
935 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 935 to Czeladź Wojkowicka Pętla, a ostatni Ćmok Pętla. 935 (Czeladź Wojkowicka Pętla→Ćmok Pętla) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 935 ma 37 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 68 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 935 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 935, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 935 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 935 (Czeladź Wojkowicka Pętla→Ćmok Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 935 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 935 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 112 - Tarnowskie Góry Dworzec - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 617 - Gliwice Zajezdnia - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 817 - Katowice Piotra Skargi - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia/ Rozkład
- 237 - Tucznawa Remiza - Gołonóg Osiedle/ Rozkład
- 55 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 720 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 270 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 60 - Gliwice Poniatowskiego - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 181 - Pszczyna Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla/ Rozkład
- 273 - Mąkołowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 116 - Dąbrowa Górnicza Aleja Róż - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 189 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 4 - Katowice Aleja Korfantego - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 76 - Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Wesoła Kopalnia/ Rozkład
- 15 - Zabrze Plac Dworcowy - Bytom Dworzec/ Rozkład
- M24 - Zabrze Plac Dworcowy - Katowice Mickiewicza/ Rozkład
- 75 - Tychy Towarowa - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 12 - Ligota Akademiki - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 840N - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład